GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


6 AZA LEA // 1 CASSOWARY: Grup 1 Dişi Tay Deneme, Kısrak ve Cumhurbaşkanlığı Koşuları galibi Suzi Gold ile anneden kardeş olan Aza Lea uzun mesafeye çıkar çıkmaz farkını ortaya koydu ve ard arda iki birinciliği hanesine yazdırdı. Koştukça daha iyi yerlere gelmesini beklediğim kısrak çim pistte de etkili olacaktır. Ocak 2017den beri bu tip gruplarda mücadele edip başarı sağlayan ve  son iki ikinciliği çok parlak olan Cassowary bu defa kendi klasında koşması ve dört haftalık dinlenme sürecinin ardından kuponlardaki yerini almalıdır. 


2 OASIS: 2017 yılının başlarında İstanbul'da Ederlezi'ye geçilirken Depository gibi bir tayı geçmeyi başaran Oasis ardından sentetik pistte sert grupta bir de uzun mesafe denemesi yaptı ancak ilgililerinin beklentisini karşılayamadı. Ardından Kocaeli pistine götürülen Oasis burada üst üste dört ikincilik elde etti. Son dört İzmir yarışına baktığımızda ise Camps Bay arkası ikinciliği sonrasında baş burun kaybettiği koşu ve nihayetinde birinciliğini görüyoruz. Maidenden çıkarken Orange Blossom ve Caracas'ı geçtiği yarışın ardından uzunca bir süre kazanamayan safkan son olarak 2100 metre handikap 17 mücadelede Skynet, Garavas, Wait For İt arkası dördüncülüğü ile bugün handikap 14teki rakiplerini alt edebilecek düzeye geldiğini tam olarak göstermiş olmasıyla bankomdur. 

Not: Son koşusunda uzun mesafede muhakkak değerlendirmeniz için altını çizdiğim 10 FLOATING HEART'ın iyi koşacağını düşünsem de Oasis'e hakimiyet kurabileceğine inanmıyorum. Yine de bahis oyunları ve farklı kurgular için aklınızda bulunmasını tavsiye ederim.


Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri

6.1 // 8.2.3.5
5.1.
3.10.4.7
2.5.4 // 3
4.5.3.2.6 
2 OASIS BANKO 

21.6 TL // 86.4 TL