1. KOŞU

Büyük çoğunluğu ilk defa piste çıkacak olan atlar arasından 10 REDEEL, oldukça iddialı bir isim. Cranbourne'de yaptığı üç çalışma ile 9 Jem Jem bu safkandan sonra şans verilmesi gereken taydır. 7 Peper's Ghost ve 8 Belle Royale de ihmale gelmezler.

2. KOŞU

Tarrang'daki son koşusunda çok yakın arayla kaybeden 12 WILD CHERRY ROAD, katıldığı dört yarışın son ikisinde elde ettiği bir üçüncülük ve iki üçüncülükteki görüntüsüyle buradaki rakiplerinin çok önünde. 11 Palace Whisper, ilk kez koşacak olmasına rağmen iddialı bir at. Bugüne kadar bir kez start alan 8 The Billionarie, Bendigo'daki yarışındaki beşinciliği çok iyi olmasa da sürprizde değerlendirilebilir. İyi form tutan 5 Johnny Boss ihmale gelmez.

3. KOŞU

Verdiği aradan sonra yaptığı ikincilik etkili olan ve akabinde Pakenham'da dördüncü olan 2 BANCA STAR, koşunun önde gelen ismidir. 5 ay önce Pakenham'da katıldığı tek koşuda beşinci olan 10 Velvet Rocket ve Cranbourne'de altıncı olduktan sonra kapalı gözlük takısı eklenen 5 Mrs Whitten favorinin öncelikli rakipleridir. 1 All About Fashion da koşunun hazır isimlerinden biri.

4. KOŞU

10 SASKIA RAIN, 2 AU PAIR ikilisi gruptaki diğer atlarda biraz ayrılıyorlar. Saskia Rain, son koşusunda Cranbourne'da harika bir ikincilik elde etmişti. Au Pair ise ki yarış önce Sale'de dördüncü olmasına rağmen son startında Cranbourne'da sekizincilikte kalmıştı. Ancak ikisini de daha önceki yarışlarını göz önünde bulundurarak eşit şansta ve çok iddialı görüyoruz. Uzun aradan sonra katıldığı mücadelede ikincilik elde eden 3 Cheronkoh ve Pakenham'da sergilediği performansla 12 Sweet Riviere rakiplerinin hatasını kollayacaklardır. 

5. KOŞU

Bugüne dek katıldığı hiçbir koşuda ilk üçten düşmeyen 6 ALFA ORO, Pakenham'da kazanarak buraya geliyor. Son iki yarışının birini Pakenham'da diğerini de Cranbourne'de kazanan ve uzun ara sonra koşacak olan 1 Victoria Star, yumuşak pistte koştuğu 5 yarışın 3'ünü kazanan ve bu pistte iyi koşan 5 Street Though, favori safkanın öncelikli rakipleridir. Yarışın sürprizi ise 9 Yulong June'dan gelebilir. 

01 Mayıs Avustralya Cranbourne Erken Bahis Oranları ( 9 ÇIKAN AT VAR)- ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

6. KOŞU

Bu mücadelede 3 TOUCH OF MINK ve 4 NO HONEY NO MONEY'nin çekişmesini izleyeceğiz gibi. Her iki safkan da üst gruplardan geliyorlar. Pakenham'daki son koşusu etkili olmasa da bu pisti seven 8 Parallel World ile Sandown'daki son beş yarışında harika performans sergileyen 6 DiamondAndBubbles, bu safkanların hata yapması halinde devreye girecek isimlerdir.

CRANBOURNE JOKEY ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

7. KOŞU

Son 12 koşusundan iki birincilik çıkartan ve Bendigo'da katıldığı son koşusunda altıncılıkta kalmış olsa da 10 Monmouth, yarışın favorisidir. Uzun mesafe yarışlarını seven  3 Smokin Pierro ve son startında birinciliği elinden kaçırmakla beraber Cranbourne'da üç kez plase yapan 12 İndian Lilly, favorinin ciddi rakipleridir. Yine son koşusunda burun farkıyla kaybeden ve uzun mesafe koşularında başarılı isimler arasında olan 8 Fields Of Yulong'un da geri plana atılmaması gerekir.

Avustralya Cranbourne'da Hangi Jokey Hangi Antrenörle Yarış Kazanıyor?- ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA!

8. KOŞU

Kilmore'da mükemmel bir birincilik elde eden ve son üç koşusundan iki birincilik çıkartan 3 DEELBRAKA, yarışın favorisidir. Ağır pistte kazandığı yarış sonrası formunu koruyan 10 Clever Blaze, iç kulvar avantajıyla 8 Floreat Pica ve Mornington'dan kazanarak gelmesine ilaveten kalite jokeyi Emily Brown ile koşacak olan 1 Nangawooka üçlüsü de yarış içerisinde kendisine şans yaratabilecek safkanlardır.

TJK PDF PROGRAMA SON - AVUSTRALYA CRANBOURNE AT YARIŞI PROGRAMI (YARIŞ VİDEOLARI, DETAYLI DERECELER)

9. KOŞU

Bugüne dek favori olarak katıldığı 11 yarışın dördünü kazanan 4 SHOT OF IRISH, bugün için de bitiriş çizgisini önde geçebilecek durumda. Yumuşak pistte iyi koşan ve son 5 koşusundan iki birincilik çıkartan 9 Honey Espirit, üst grup yarışlardan gelen ve kilosu da uygun olan 13 Mr Tipla, sürat yarışlarını seven 5 Kaplumbich de kuponlardaki yerini alması gereken isimlerdir.