10 Mart Ganyancı İstanbul At Yarışı Tahminleri 

BELEKİ Geçtiğimiz sene handikap yarılarında oldukça etkili performanslar sergileyen safkan özellikle güzel sprintiyle dikkat çeken yarışlar yapmıştı.Bu seneye sahip değiştirerek başlayan safkan son iki yarışında oldukça tatminkar performans sergiledi. Birazda olsa startta kalmasına rağmen mesafenin uzamasıyla bu olumsuzluğu amorti edecektir. Ben bugün koşunun hem handikap hemde dişilere mahsus olmasından dolayı günün bankosu olarak öneriyorum.. 

MOLTO BENE Curtaralo ve Gina Montana gibi kaliteli isimlerle anneden kardeş olan safkan için grup uygun gibi görünüyor. Geçen sene KV Yarışlarda gösterdiği performansları baz alarak zayıf rakipleri arasında alternatif tekimdir. Eksik koşması halinde idmanlarını beğendiğim BLANKA ve GOLD SPEED ikilisini yanına yazıp geçeceğim.

ULAN BATOR Verdiği ara sonrası hazırlıkları çok iyi safkan her mesafede çok etkili yarışlar sergiliyor. Bugün için biraz sert rakipleri olmasına rağmen kazanacağını düşünüyorum. Alternatif tekimdir. DAYIM BENİM  ve IMPLUSIVE geniş oynayanlar için önereceğim diğer isimlerdir.