TJK PDF PROGRAMA SON! - Tampa Bay At Yarışı Programı (Detaylı Galop ve Dereceler)

The Sun, bugün ilk iki koşuya yorum paylaşmamış. Bunun yerine yalnızca safkanların ismini vermiş.

BOŞ KOŞU: 10 THE GREAT LOUDINI

1. AYAK: 5 ACCESSIBLE
2. AYAK

Grup 2 koşuda etkili bir altıncılık elde eden 2 WISH UPON, daha önce bu koşudakine benzer rakipleri geçmeyi başarmıştı. İki aya yakındır koşmuyor olsa da bu koşu için yapmış olduğu hazırlıklar tatminkar derecede iyi durumda olduğunu gösteriyor. Ekibi %33 kazanma yüzdesine sahip olan ve Wish Upon gibi ara sonrası koşacak olan 8 Passing Out, ara vermeden önce Aqueduct'ta sert rakiplerle karşılaşmış ve üçüncü olmuştu. Geçtiğimiz hafta yaptığı çalışmalarla gözleri üzerine çeken 3 Solar Kitten, günün sürprizini yapabilir.

WİLL ROGERS GENİŞ YORUMLU TAHMİNLERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

3. AYAK

İstikrarsız bir görüntü sergilese de 2 GILDED DRAMA, sahip olduğu form durumu ve rakiplerinin zayıf görünmesiyle öne çıkıyor. Geçen ay burada kazanırken çok rahat bir görüntüye sahip olan 1 Kalu, son koşusunda biraz trafik sorunu yaşadı. Bugün birincilik mücadelesinin içinde olabilecek kapasite ve kabiliyete sahip. 9 Shakem N Brakem, her ne kadar dış kulvardan çıkıyor olsa da bu tip gruplarda daima söz sahibi olabilen bir safkan olduğu unutulmamalı.

TAMPA BAY RESMÎ SİTESİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

4. AYAK

Tampa Bay'daki ikinci yarışından harika bir birincilik çıkardıktan sonra 1800 metre çim pistte, koşuyu baştan sona önde götürüp baş farkıyla geçilen 5 TABLED, bugüne kadar koştuğu yarışlarda daha iyisini yapabileceğini göstermiş olmasıyla favori. 7 ay aradan sonra pistlere dönecek olan 8 Cadet Connelly, son olarak Woobine'de katıldığı Grup 1 koşudan ikincilikle ayrılmıştı. Tampa Bay'a geldiğinden beri iyi hazırlanan safkan favorinin rakibidir. Aralık ayındaki rahat şekilde elde ettiği birinciliği ve ekürisinin aradan dönen atlarla sergilediği başarı göz önünde bulundurularak 3 Assoduisly de bugün kendisine şans yaratabilir.

BAHİS SİTELERİNİN TAMPA BAY AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

5. AYAK

Öncelikle, koşması halinde 13 Vaunt'un bu rakiplerinden çok farklı olduğunu söylemek gerek. 8 PREMİER JUSTICE'in startta kaldığı son yarışı hakkında söylenebilecek pek fazla şey yok. Bundan çok daha iyi yarışlarda yakın ara bitiren safkan, starttan normal çıkarsa etkili olacaktır. Bu seviye yarışlarda istikrarlı bir görüntüye sahip olan ve biraz daha uzun mesafelerde daha iyi koşsa da bu tip rakipler arasında her zaman kendini gösteren 3 And I Know, bugüne kadar 19 kez koşup 1 defa kazanmış olsa da elde ettiği son üçüncülükte ilerleme kaydettiğini gösteren 1 Lady And Me de ihmale gelmez.

TAMPA BAY'DA KOŞACAK OLAN SAFKANLARIN SON YARIŞ GALOPLARI, SON KOŞULARINDAN SONRA ALDIKLARI PERFORMANS PUANLARI VE GENİŞ YORUMLAR BURADA...

6. AYAK

Bu mesafede hiç tabela dışında kalmayan 1 UHTRED, dört ay önce Tampa Bay'da bu seviye bir yarışta katıldığı son koşusunda yakın ara üçüncülük elde etti. Aradan sonra koşacak olduğu için, biraz nefes sorunu yaşama durumu olsa da geçtiğimiz haftalarda yaptığı iyi hazırlıklarla bu açıklarını kapattığını düşünüyoruz. Katıldığı 10 koşunun 6'sını kazanan 7 Last Promise, en son olarak burada çim pistte kazandı. Şubat ayında bu mesafede starttan çıktığı gibi 11 boy farkla kazandığı yarış hala tazeliğini koruyor. O koşudaki performansını tekrarlayabilirse birincilik için iddialı olacaktır. Son ikinciliği ile birinciliğe göz kırpan 8 Jack The Cat, ihmal edilmeyecek atlar arasındadır.

TAMPA BAY ERKEN BAHİS ORANLARI İÇİN TIKLAYINIZ


TAMPA BAY JOKEY ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ