YILDIZHAN STAR Yakaladığı  seri sonrası İzmir'de Grup atları ile mücadele Edip tabela dışarısında kalan safkan uygunlaşan rakipleri arasında viraj dönülür dönülmez rakibi olan FRENKLİ RÜZGARININ ataklarına karşılık vererek kazanmasını bilecektir. Alternatif tekim.

BOMBACAN Son üç yarısında katıldığı sert gruplardan sonra bir süre geriye alınıp dinlenme şansını  bulan safkan bugün önde yanlız kalacak. Numarayı aldığı koşularda farklı neticeler alıp daha sert rakipleri bile geride bırakan isimin hazırlıkları da gayet iyi. Bugün beyaz bayrak ayna yaparak kazanacağını düşünüyorum.. Günün bankosu.

YILAN KALE-LARRY BİRD İstanbul pistinde katıldığı uzun mesafeli yarışta ikinci olurken bu pistte üçüncülük elde ederken dikkat  çeken YILANKALE uygun rakiplerinin yanında ilk atımdır.. Son iki koşusunu beğendigim HANDİKAP-14 yarışta ikinci olurken sert rakipleri ile hafif kilo ile mücadele eden LARRY BİRD bugün ağırlaşan sikletine rağmen koşunun önde gelen isimlerdendir.

Serkan Yaşar, başarılı kurgularını her gün siteniz Sihirli Kantarma'da yayınlamaya devam ediyor. Şimdiye kadar paylaştığı şablonlarda yer verdiği sürpriz atlarla dikkat çekici ikramiyeler elde eden başarılı yorumcu, daha büyük ikramiyelerin peşinden sürüklenmeyi sürdürüyor. Ücretsiz at yarışı tahminlerinde Türkiye'nin tek adresi olan Sihirli Kantarma, siz değerli yarış sever dostlarını her gün bekliyor.