NALKAPON ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün bakıyorum da Adana'da tevziyelik bülten yapmışlar. Müthiş bankom Ömer İn My Heart'ı attan düşüp ölen yeğenim Ömer Kaya için koşturuyorlar. Onun geçilmesi mucizeydi ama geçtiler. Mucizeler gerçek oluyor yeğenim. Ama bugün geçemezler. Çok iyi hazırlanmış. Süpürgeci Sülo yeğenimin Adana'daki istihbaratı sağlam. Dayı onu banko yaz, yeğenlerin ekmek yesin dedi. Gözlerinden öpüyorum. 

Görüyorsun yeğenim, seyisler peşimde, at sahipleri önümde el pençe; Dayı bankon kim, şu ayağın içinden çıkamadım, bana bugünkü bombanı ver. Hepsine yetişmekte zorlanıyorum yeğenim. Üstüne bir de kahvedeki emekli takımı var.

Çaykur Rıza, Büllük Adnan, Yancı Hikmet, Erkete Orhan, emekli takımından hanım köylü Mesut hepsi her gün beni sıkıştırıyor. Üzerimdeki yük çok fazla. Her ne kadar ortaklarımın çoğalmasını istemesem de çevremdekileri ihya ettiğim söylentileri doğrudur. 

Haydi yeğenim, müthiş kurgumu senin için yaptım. Tek yapman gereken ganyana gidip müsveddeyi imha etmek. Bu akşam cebimizin şişmesi  mümkün. En yakın dostlarını alıp köprü altında iki bira 250 gram fıstık harmanlamana saatler kaldı haberin ola.