13 Mart Ganyancı Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

OHETİKA Geçtiğimiz sene bu pistte ve mesafede katıldığı üç yarıştan ikisinde fotoyu önde geçen safkan, Son yarışında startta iki boy takılmasına rağmen dördüncülüğe girip açıklarını da kapatan isim bugün biraz sertleşen rakipleri yanında usta jokeyiyle günün bankosudur.

ANATOLIAN STORM Bugünkü rakiplerinden daha iyi performansı uzun mesafeli koşularda sergileyen safkan, kısa mesafeli yarışlarda maiden kazandığı koşu hariç birincilik elde edemese de hem rakiplerin uygunluğu hemde jokeyi Ketme ile uyum içinde olması sebebiyle alternatif tekimdir.

WİNNER FACE Kazandığı yarışın ardından bir ikincilik ve son grup koşusunda varlık gösteremeyen safkan nemli pistten çok etkilenmişti. Bugün normala dönen pistte Koşuda kendisini öncelikle zorluyacak isim Anatolıan Storm'un daha çok uzun mesafede etkili olmasından dolayı ilk şanslı isim olarak görüyor ve tek olarak öneriyorum. 

AKÇEŞME Gördüğü yarışlar sonrası yeterli performansa ulaşan safkan son koşusunda biraz da bu gruba göre sert rakiplerinden etkilenirken bugün için yarışın başlangıcı ile önlerde kendine yer edinebilirse koşuyu kazanması normal sonuç olur. 


KUBİDAYI İstanbul pistinde katıldığı satış koşularının ardından son olarak el değiştirip 3 aylık bir süre geriye alınan safkan beşincilikte kalırken dikkat çekmişti. Bugün denk rakipler arasında uygun kilosu ve Müslüm Çelik tercihi ile ilk atımdır..