Dün iki tekimiz de kazandı ve Gulfstream'i 36 TL'ye bulduk. Kapattığımız yarışlar vardı ama sürpriz atlar şans bulamayınca 166 TL kazandık. Nasibimizde o kadar varmış demek ki.


PROPOSITION: Tampa Bay'da katıldığı iki yarışı da kazanan safkan oldukça süratli bir isim. Yani tam sprint yarışı atı. Son koşusu Fair Grounds'da ve çok zorlu bir gruptaymış. Başlarda önde götürdü ancak daha sonra, tabiri caizse dağılarak sonuncu oldu. Bu koşuya üç galopla hazırlanan safkan bütün çalışmalarında 800 metreyi 48.4 rahat şeklinde bitirmiş. İç kulvardan çıkacak olması da büyük avantaj. Hemen öne sarkıp koşuya tempo verecektir. Usta jokeyi böyle yarışları seviyor. Alternatif tek yazılabilecek kadar iyi durumda olduğu aşikar. 

GULFSTREAM'DE KOŞACAK OLAN SAFKANLARIN SON GALOPLARININ, SON RESMİ YARIŞ PERFORMANS PUANLARININ YER ALDIĞI GENİŞ YORUMLU AT THE RACES TAHMİNLERİNE BAKMAYI UNUTMAYIN! - OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ


MALIBEAUTY: Crıstophe Clement, bu yarışı hedef yapmışa benziyor. Buradaki diğer iki atı Stop War ve Tony's Rose yarıştan çıkartıldı. Malibeauty, hatırlarsanız dün Gulfstream'de çime kayıtlıydı. Ancak safkan kumcu ve de orada pist değişikliği olmayınca Clement, atını oradan çıkartıp buraya getirdi. Demek ki atının ıslak pistte çok başarılı olacağına inanıyor ve de safkan çok hazır. Aksi halde o pist senin, bu pist benim gezdirmezdi. 800 metre-49 ve de 1000 metre 1.02 rahat şeklinde iki iyi hazırlıkla bu yarışa girecek olan safkan ilk koşusunda yine Tampa Bay'da koşmuş, aynı jokeyi Samy Camacho ile kazanmayı başarmış. Bu arada dün bu ata deklare olan jokeyin İrad Ortiz olduğunu da unutmayalım. Ben antrenörünün ısrarlı ıslak pist arayışını göz ardı etmeyerek kuponuma banko yazacağım.

Son ayakta ve ilk ayakta sürpriz arayacağım için bütün safkanları yazdım.

Serkan Yaşar Tampa Bay At Yarışı Tahminleri

3.1.5.6.8 // 2.7
2.1.4.5
8.3.2.7.1
3 PROPOSITION // 2
9 MALIBEAUTY BANKO
8.1.6.9.10.11.3.2.5.7.4

55 TL // 154 TL 


THE SUN'IN GENİŞ YORUMLU TAMPA BAY TAHMİNLERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ