13 Mart Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

MANOUSH Son yarışında altıncı olurken burada ki ciddi rakipleri ile mücadele eden safkan yeniden eski formunu yakalamak adına idmanlarında dereceli işler çıkartıyor. Son olarak 25//37 galobu ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Aynı koşunun beşincisi olan PENGUEN virajı en geride dönmesine rağmen düzlük üzerinde akışlı gelirken yarışı hızlandıran Whısper gibi bir isimin olmamasından dolayı düşük tempoda gidilecek yarışta ikinci şans verdiğim isimdir. Mesafe ayırt etmeden zaman zaman başarılı olan KOMSHU sert rakiplerine rağmen şanslı olabilir. Bir yarış görüp eksiklerini 24//50 galobu ile tamamlayan FAIRY DANCER piste uyumu ile zaman zaman ters sonuçlara imza atan ASHRAQA sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.

GÜMÜŞKESEN Takip edenler bilirler son yarışında banko önerdiğim bir isimdi.Üç yarış önce bu pistte sert rakipleri arasında ikinci kalırken OLTACI'ya burun farklı ile geçilmiş iki uzun koşuda da iyi koşmasına rağmen birincilik elde edememişti. Bugün içinde önde rahatsız edecek rakibin olmadığını düşünüyorum. Kısalan mesafe de düzlüğü önde girip en ciddi rakipleri gibi görünen öncelikle bir yarış gören UÇANBİLGİN ve Bursa pistinde dereceli yarışlar çıkartan MARUFTAY'a  direnebilirse çizgiyi önde geçecektir. Yeri olanlar EMİRSOY'u da ekleyip bu ayağı rahatça geçebilirler.

OHETİKA Belki bugün biraz gerilerde tutulacak isim olabilir ama burada mutlaka şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sezon başında İstanbul pistinde on ikinci kaldıktan sonra bu pistte bir yarış görüp dördüncülükte kalan safkanın tam hazır olmadığı açıkça ortadaydı. Eğer ki günüde olup önde sert tempoda gidilecek yarışta startta oyalanmadığı takdirde Furkan Yüksel tercihi ile birinciliğin en güçlü adayıdır. 

DERİNSULTAN İstanbul pistinde dördüncülüğü sonrası 1 ay kadar geriye alınan safkan idmanlarını hiç aksatmazken son olarak 26//54 galobu ile uygun rakipleri bulmuş durumda. Rakiplerinden Velicankızı'nın bir yarış görmesi gerektiği düşünüyorum. Bessey ise son zamanlarda sürekli uzun mesafeli koşularda boy göstermiş ve yarışlar kazanmış bir isim. Önde yarışı zorlayacak isimlerin olmaması ayrı avantaj olacakken düzlükte kolay tempoda gelip rakiplerine üstünlük kuracaktır. Bankom..