NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Müjdemi isterim haberin ola. İzmir'de çimler büyümüş. Yeni TJK reisi bana olumlu yaklaşımlar yapıyor. Aldığım istihbarata göre yaptığı ilk gizli toplantıda bütün adamlarına talimat vermiş; Nalkapon Dayı'dan uzak durun, onunla uğraşmamız imkansız. Seçimleri onun bir gizli oyuyla kazandık. Eski TJK Reisi'ni el altından nasıl devirdiğini gördünüz, bizim de sonumuz aynı olmasın. 

Gücümün sınırlarını artık ben de bilmiyorum yeğen. Senden bir sır gibi sakladığım gizli bilgiye de öğrenmiş oldun. TJK Reis'i seçimleri bir oyla kaybetti, o da benim sözümden çıkmayan bir adamımın oyu. Eğer yıllarca beni karşısına almasaydı, onu ihya edebilirdim ama kendi düşen ağlamaz bu böyle biline. 

Müthiş Kocaeli kurgumda bankom Derin Sultan'a çok güvendiğim söylentileri doğrudur. Mustafa Çiçek yeğenim sırf onu getirmek için ilk uçakla Kocaeli'ne gelmiş. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimin verdiği istihbaratlara güvenim sonsuzdur haberiniz ola. 

Dün akşam Yancı Hikmet'i yanıma alıp köprü altına götürdüm. Yolda ikişer bira, 250 gram leblebi alıp ona kıyak yaptım. İkinci birayı devirdikten sonra bana Büllük Adnan'ın sinsi planlarını anlattı. Onu yerle yeksan etmem an meselesi. Her ne kadar yüreğim yufka gibi yumuşak olsa da öfkem çelik gibi serttir. Düşmanlarımın sonunda önümde diz çöktüğü söylentileri de doğrudur. 

Bugün cepleri şişirmeye hazır olalım yeğenim. Sen sayfamdan çıkmadan önce unutma sakın. Yoksa bu değirmen dönmez haberin ola.