BEETHOVEN: Üst grupların atı olan ve uzun ara sonrasında üç yarış gören Beethoven, ara vermeden önce Grup 3 yarışta yakın ara bir dördüncülük elde etmiş. 7. kulvardan çıkacak olması bu pist için dezavantaj olsa da  rakiplerinden performans olarak farklı bir at. Eğer istenilen düzeyde bir yarış yaparsa bu gruptaki atlar rakip olamaz diye düşünüyorum. 


ANGELIC RULER: Safkan üst grubun atı. Son koşusunda buradaki Flower Of War, Mizlecki ve Festival Miss ile aynı grupta start aldı. O gün Flower Of War çıktığı gibi bitirdi. Ancak Angelic Ruler o gün beş ay ara sonrasında koşuyor olmasının eksilerini yarışın her yerinde hissetti. Gördüğü yarış sonrası artan formuyla ve kalite jokeyi William Pike idaresinde, tam ağzına layık grupa bankom.

CRYPTIC LOVE: Son koşusunda buradaki birçok rakibini geride bırakmış. Bir önceki startında da iyi bir birincilik elde etmiş. Safkan iyi bir sprinter ve bugün iç kulvardan çıkıyor olması şansını daha da arttırıyor. Fakat yarış sürprize çok açık olduğundan ben burayı biraz kalabalık tutacağım. Az atla geçmeyi planlayanların kuponunda muhakkak yer alması gereken bir isim. 


TRAP FOR TOOL // TOUCH OF SILVER : Son iki startında Grup 1 yarışlarda mücadele eden Trap For Tool, daha önce uzun mesafede Grup 1 yarış kazanan bir safkan ve birçok grup yarışta da tabelası bulunuyor. Listed koşularda  boy gösteren Touch Of Silver, son koşusunda buradaki rakibi Mystery Miss'e geçilmiş fakat bugün şöyle bir durum var: Touch Of Silver'la arasındaki kilo farkı düşmüş. O gün 55 kg koşmuş, bugün ise 57 kg. Bu mesafede bu kilolar sonucu büyük ölçüde etkiler. 

DIG DEEP: Grup 2 galibi safkan bugün hiç de fena satılmayacak bir starttan çıkıyor. Totosu kötü duruyor olsa da son yarışlarının ikisi Listed, biri grup 2, diğeri de grup 1 yarış. Çok fazla kilo farkının da olmadığını düşünecek olursak daha önce grup yarış kazandığı jokeyi ile aylar sonra buluşan Dig Deep'in zayıf duran grubu geçeceğini düşünebiliriz.


Serkan Yaşar Perth Ascot At Yarışı Tahminleri 

1.3.7.4
3 ANGELIC RULER BANKO
3.12.1.6.8.9 // 13.11.7.2
14.12.16.3.1.5.4.2
2.5 // 11
1 DIG DEEP // 3.2

19.2 TL // 144 TL 

TAMPA BAY'DA KOŞACAK ATLAR HAKKINDA GENİŞ BİLGİ, SON PERFORMANS PUANLARI VE GALOPLARI İLE AT THE RACES TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ