14 Mart Ganyancı Bursa At Yarışı Tahminleri:

ILDIR RÜZGARI Daha önce bugüne göre daha üst gruplarda mücadele eden safkan son koşusunda tatminkar bir yarış sergilemişti. Fakat sprintini ayarlayamayınca bugün rakibi olan Forte arkası ikincilikte kalabildi. Bugün kilo farkı olması nedeniyle ben daha şanslı görüyorum. Fakat hem bu mesafede zorlanması hemde handikap koşu olması nedeniyle alternatif tek olarak öneriyorum.

CHIVIC Annesi CHI pist ayırt etmezken üst koşular kazanmış bir isim. Kısrak babası Unnaccounted For olan safkan dolayısıyla Yalpagan ve Ordınaro ile dolaylı olarak kardeş. Kısacası bu mesafeleri çok etkili koşacak bir isim. Uzun zamandır düzenli hazırlıklarında yapmış olduğu son galobunda 23//50 rahat akışlı görüntü sergiledi. İdmanlarını hazırlayan jokeyi ile ilk atımdır.

Derece olarak bu gruba göre oldukça iyi görünen KAPTANABİ son yarışında jokeyinin yer tutamaması sonucu kazanacağı koşudan ikinci olarak ayrıldı. Bir çok olumsuzluğa rağmen sonlarda iyi toparlanıp etkili gelen safkan değişen jokeyi ile günün bankosudur. 

14 Mart Mahmut Özer İstanbul At Yarışı Tahminleri:

Karma yedili ganyan ve plase ayağında ise gördüğü yarışlar sonrası yeniden toparlanan ALOYSHA'nın en azından ikiliden düşeceğini düşünmüyorum. 

KATMA DEĞER Son yarışını gösterişli şekilde kazanan safkan için bugünde rakipler uygun gibi görünüyor. İç bariyere yaslanıp düzlük sprintini ayarladığı takdirde koşuyu kazanacağını düşünüyorum. Alternatif tekim. 

CEP DURAK Taylığın dan bu yana takip ettiğim kazandığı ganyanlı koşularda bile kuponumda yer verdiğim safkan bugün çok uygun kiloyu bulmuş durumda. Üstünde ise uzayan mesafeler de daha iyi at bindiğini düşündüğüm Ahmet Çelik'in olması sebebi ile banko olarak öneriyorum.