1. KOŞU

Bu pistte iki yarış kazanan ve form durumu çok iyi olan 1 STARFIELD IMPACT, son startında burada çıktığı gibi bitiren ve üst üste üçüncü birinciliğini arayan 2 Charleton Eddie koşudaki en şanslı atlardır. 

2. KOŞU

Biri Bunburry, diğeri de Ascot'ta olmak üzere iki yarış kazanan ve uzun zamandır koşmasa da iyi durumda olan 3 CUBALLING koşunun favorisidir. Birlikte iyi yarışlar yaptığı jokeyi Jason Whiting ile son koşusunu kazanan 2 River Beau, Ascot'taki son koşusunu kazanarak maidenden çıkan ve defa kilosu da daha hafif olan 6 Captain Kink, son koşusunda Ascot'ta dördüncülükte kalan ve bugün temposunu daha iyi ayarlayabilirse 8 Rocky Path, iddialı olacak isimlerdir.

3. KOŞU

Bu koşuda belirgin bir favori var. Beş ay ara sonrası koşan 3 ANGELIC RULER, o gün yol bulamamasına rağmen ikinci oldu. Şimdi daha iyi durumda ve formu da çok iyi. 

Son koşusunda kazanan atın üç boy gerisinde bitiren ve bu binicisi ile bir yarış kazanan 4 Festival Miss, bu sezon koştuğu yedi yarışın beşini kazanan süratli safkan 2 Flower Of War, kazandığı altı yarışın beşi normal pistte olan 1 Mizecki de favorinin rakipleridir.

4. KOŞU

Ascot'taki son dört yarışında da plasede yer bulan ve birini de kazanan 3 Cryptic Love, koşunun favorisi. Bu sezon katıldığı 9 koşudan ikisini kazanan ve son startında da fazla gerilerde bitirmeyen 5 One Short, Ascot'ta katıldığı son koşusunda kazanan atın yarım boy gerisinde bitiren ve bu sezon katıldığı altı yarışın ikisini kazanan 7 Kakadu, kuru pistte katıldığı yedi yarışın beşini kazanan 9 Friar's Gift, buradaki rakipleridir. Koşunun sürprizi 12 Luke's Gold'dan gelebilir.

5. KOŞU

1 PADDY'S SHOW, bu pistte çok istikrarlı bir at. Ayrıca kazandığı koşuların beşi kuru pistte. 9 Vintage Stock, çok iyi bir sprinter. Son startında gerilerden güçlü gelip baş farkıyla kaybetti ve bugün iç kulvar avantajına sahip. İki yarış önce bu pistte kazanan 3 Picture Perfect de kuru pisti seven atlardan biri. Bu pisti seven bir diğer safkan ise kazandığı dört yarışın üçü kuru pistte olan 5 Valkswagon Frank. Bununla birlikte 2 Rivalry Glove da form durumu iyi olan, piste yatkın atlardan biri. 

6. KOŞU

Bu pistteki son koşusunu güçlü bir şekilde kazanan 7 MYSTERY MISS, daha önce Ascot'ta iki yarış daha kazanmıştı. Koşunun önde gelen ismidir. Son yedi koşusundan ikisini kazanan 12 Utgard Loki, Ascot'ta kazandığı iki yarışıyla 4 Red Army ve yine kuru pisti seven 3 Harry Thomas da koşunun iddialı isimleri arasındadır. 
7. KOŞU

Son koşusunda çok güçlü bir sprint atan ancak az farkla geçilmekten kurtulamayan 2 LAVERROD, çok şanslı. Üç ay sonra ilk defa koşacak olan 3 Mankind, daha önce iki kez geri dönüş yarışı yaptı ve kazandı. Bugün önemli tehlikeler arasında. Belmont'ta üç yarış kazanan ve yine aradan sonra koşacak olan 1 Dig Deep ile son koşusunu kazandıktan sonra üç aylık ara veren ancak geri dönüş yarışlarını iyi yapan 8 Lide Beach, koşunun şanslı isimleri arasında. 

TAMPA BAY'DA KOŞACAK ATLAR HAKKINDA GENİŞ BİLGİ, SON PERFORMANS PUANLARI VE GALOPLARI İLE AT THE RACES TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ