FAMA Yavaş yavaş toparlanan safkanın son yarışı aldatıcı olabilir. Beşinci olmasına rağmen aslında 200'e kadar direnç göstermiş önde Perilina'nın temposuna ayak uyduramayınca geriden gelen sprinter isimlerin 3 boy gerisinde olarak 5. olarak ayrılmıştı. Karışık koşuda en azından kuponlarında ki yerini almalıdır. 

COYOTE FLY Adana pistinde döndükten sonra altıncı olup son yarışında ise sprintini biraz uzun tutan safkanın hazırlıkları da çok iyi. O güne göre mesafe biraz uzarken eşgali ile dikkat çekmişti. 1000//1.05 400//26 ve 800//50 400//25 rahat galopları ile bugün kazanacağını düşünüyorum. Günün bankosu olarak öneriyorum.

AREMBO İLK dört koşusunda istediği yarışları yapamayıp 50 gün sonra çıktığı ilk koşusunu çok güçlü gelerek kazanan safkan bugünde birinciğilin en güçlü adayıdır. Son yarışını tekrar izlediğimizde mesafe uzadıkça daha etkili olabileceğini kolayca anlayacağımız isim 28/56 galobu sonrası dün sabah sahada gezinti yaparken uygun rakipleri yanından günün ikinci bankosudur.

FLASHING GIRL Kağıt üstünde bu grubun bir adım önünde gördüğüm safkan için mesafe azda olsa kısa gelebilir fakat  Mastarkızı ve Kırdere gibi yarışı süratlendirecek isimlerin olması sprinter rakiplerine şans yaratacaktır. Yaklaşık 1 aydır Adana pistinde eksiksiz olarak hazırlanırken Kocakaya Tercihi ile ilk atımdır. Öncelikli rakip önde numarayı alması durumunda dirençli isim olan KIRDERE yeniden birincilik ile ayrılabilir.