I'M PRAYİNG FOT THAT: Önlerde gitmeyi seven safkan son koşusunda 1600 metrede sonlara doğru yorgunluk belirtileri gösterdi. Bir önceki startında ise 1000 metrede harika bir performans sergilemişti. Bugün yeniden ideal mesafesine dönen safkan iç kulvardan da çıkacak olmasıyla adını birincilik hanesine yazdırabilir.

TIGER BLOOD: Çok güçlü bir at. Yarışı önlerde takip ediyor ve sonlarda işi bitiriyor. Kısa mesafeyi çok seviyor. Bu mesafedeki 9 yarışından 8'ini kazanmış. 12 Nisan'daki 35 rahat dereceli galobu da formunun ne kadar iyi olduğunu gösteriyor. Ben bugün bu safkanın bir kez daha kazanabileceğini düşünüyorum. 

SECRET STASH: Avrupa orjinli safkan ayrıca Avrupa'da iyi yarışlar da yapmış. Burada da hem Grup 1 hem de Grup 3  koşuya iştirak eden Secret Stash, buralarda da çok başarılı işler yapmış. Son üçüncülüğüne Samy Camacho, iyi sevk ve idare edemedi. Ki o gün kazanan ata Castellano biniyordu ve çıktığı gibi bitirdi. Beş ay aradan sonra koşmasının etkilerini de yarış içerisine yaşadı. Bugünkü mücadeleye 1000 m -1.00 rahat ile formunu muhafaza ettiğini gösterdiği galobuyla giren safkan koşudan birincilikle ayrılacaktır.

SLAM DUNK: 450.000 dolar bedelle satın alınan safkan, henüz maidenden çıkmamışken Grup 1 yarışa katılıp üçüncülük elde etti. Ardından ise 5 boy farkla maiden yarış kazandı. Bu koşu öncesi 800 m- 48 rahat şeklinde bir galop gerçekleştiren ve de iyi bir hazırlık devresi geçiren Slam Dunk'ın bugün de etkili koşmasını bekliyorum. 

Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar Gulfstream At Yarışı Tahminleri

NORMAL // GENİŞ KUPON

3.9.2 // 4.6.5
2.1.6 // 4.8
2.6.4.1.3
4.8.6.5
2 SECRET STASH BANKO
1.7.4.3

36 TL // 120 TL