15 Mart Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri 

GOLDEN KİNG Bugüne kadar kazandığı tek birinciliği İstanbul pistinde yapmasına rağmen kısa sürede İzmir pistine uyum sağlayan safkan sert rakipler arasında dereceli yarışlar çıkartırken bugün usta jokeyi ile ön gruba yakın gidip veya da önde numarayı alıp rakiplerine üstünlük kurmaya çalışacaktır. Alternatif tek olarak öneriyorum. 

ANZAS En ciddi rakibi DONT HESITATE Katıldığı  altı koşunun beşini kazanırken tümünde numarayı alıp çizgiyi önde geçti. Bir koşusunda ise beklemeyi tercih ederek ikincilikte kalırken Bugün önde numarayı alamayacağını düşünüyorum. Anzas ve Tharwa'nın  yüksek ihtimal numarayı isteyecek olması koşunun temposunu bir hayli yukarılara çekecek olurken yinede Anzas'ın düzlüğü önde göreceğini ve rakiplerine direnerek koşudan galibiyetle ayrılacağı ihtimalini daha yüksek görüyorum bankom.

ŞAHPAZLI-GÜNGÖRAĞA Son yarışını biraz zorlanarakta olsa kazanan ŞAHPAZLI yine uygun rakipleri yanında en şanslı isimdir. Önde tek başına numarayı alıp temposunu rakiplerine hissettirecek olan GÜNGÖRAĞA geçtiğimiz senenin son ayında daha sert rakipleri geride bırakırken bu koşu için yetecek iki isimden bir tanesidir. 

TİRAJE Bursa ve Kocaeli pistinde kazandığı iki yarış arkası son üç koşusunda hiç bir varlık gösteremeyen safkan yeniden toparlanırken en son çalışmasında 27//41 rahat galop sergilerken formda jokeyi ile beyaz bayrak ayna yaparak günün sürprizini gerçekleştirebilir.