NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bıktım artık yeğenim bıktım. Her ne kadar müthiş İzmir kurgum beşte beş olduğunda düşmanlarımı sindirmek için sayfamda paylaşsam da yeni TJK Reis'i de beni karşısına aldı. Son ayakta yazdığım 8 attan olmayan ikisi ikili bitirdiler. Bundan sonra onlar düşünsün yeğenim. Benim yazdığım senaryoda figüran bile olamazlar. Nasıl ki önceki TJK Reisi'ni gizli oyumla bertaraf ettiysem yenisinin de sonu yakındır. Gücümü hafife alanların sonu hiç iyi olmaz. Dördüncü ayakta dönen dolapları görmedim sanma yeğenim. 3000 metre koşan Anzas'ı koşturdular, seni mağdur ettiler, hevesin kursağında kaldı. Onun intikamını da almak boynumun borcudur.

Bakıyorum da sayfamda pusuya yatan düşmanlarım ben son ayaktan yatınca sevinçten havaya uçtu. Bazıları bana ''Erken öten horozun başını keserler'' yazarak gözdağı vermeye çalıştı ama böyle sindiremezler. Onların kime çalıştığını biliyorum. Lafa değil icraata bakarım haberiniz ola.

Yeğenim bir de sayfamda 1.05 bankomun geldiğini yazınca bana karşı duranlar oldu. Onlara tek bir lafım var; 30 ganyanlı bankolarım geldiğinde de karşıma çıkın bakalım. Ben gelecek atı banko yazarım, o da gelir. Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor bu böyle biline. 

Gargara Osman müthiş kurgum son ayaktan yatınca suratını asıp bana '' Dayı o kadar atta o yazılmaz mı, ah benim eşek kafam Yancı Hikmet eklememi söylemişti de Dayının lafının üstüne laf olmaz demiştim'' dedi. Bunu duyan Yancı Hikmet korkudan ''Ben öyle demedim Osman abi, istersen son ayağı kapat Nalkapon Dayı müthiş kurgu yapmış orası patlarsa cebin şişer dedim'' diye geri vites yaptı. Eğer dikine gitseydi, Çaykur Rıza'ya yapacağım bir kaş hareketiyle onu kahveden sürmem mümkündü.

Gözün aydın yeğenim hafta sonunda hem Adana'da hem de İzmir'de müthiş çim kurgularımla keseni doldurmam an meselesi. Sen şimdiden alacaklıları arayıp pazartesi gününe söz ver. Faturaları bir araya toplayıp borçlarını hesap et. Bakkala söyle defterin üstünü çizmeye hazır olsun. Ev sahibi de en iyi kiracısı olman için hazırlıklara başlasın. Şov var yeğen şov. Artık dinamit lokumlarıma, güdümlü füzelerime, döşediğim mayınlara kendini hazırla ki kalpten gitmeyesin. 

Şimdi müthiş Kocaeli kurgumu ganyancıya uzat, sonra da müsveddeyi yok et. Ortaklarımızın çoğalması işimize gelmez. Sen sen ol sayfamdan çıkmadan önce ihmal etme. Yoksa sitedeki yeğenlerimin artık bu değirmeni döndürecek gücü kalmamış, Dayı tezgahı toplayıp gitmemiz an meselesi, dediler. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.