Valdolobo, iki hafif grupta güzel birincilikler elde etti. Bugün vites arttırarak bir üst gruba geldi. Safkanda güç var. Zaten Avrupa'dan gelen atlar Amerika'da iyi koşuyorlar. Bugün birinciliklerine bir yenisini ekleyebilir ama rakipleri biraz dişli. Tricky Magician, Ocak ayında harika bir birincilik elde etti ancak bir sonraki koşusunda net sonuncu oldu. Fakat birinci ile sonuncu arasında 3 boy fark vardı. O gün aynı yarışta, buradaki Dermot ve Willing To Speed de koşmuştu. O gün mesafenin uzamasının safkanı olumsuz etkilediği aşikâr. Bugün yine kendi mesafesinde koşacak olması ve son yaptığı 800 metrelik çalışmasındaki 48 rahat derecesinden dolayı yazılmalı. Willing To Speed de biraz daha uzun mesafelerde daha iyi koşuyor. Fakat bu grup tam dişine göre duruyor. Uzun zamandır koşmasa da iyi hazırlanan Carbo Data ve son iki yarışını benzer gruplarda çok yakın aralarla kaybeden Dermot benim bu ayakta yazacağım safkanlar.

Son yarışını Aqueduct'ta, 7 Mart'ta yapan Untitled, Grup 3 yarışta ikinci oldu. Bugüne kadar dört kez koşan safkan oldukça istikrarlı bir görüntüye sahip. O gün 2 boy farkla geçildiği Mischevioux Alex, çok formda bir isim ve son üç yarışını kazandı. Üstelik bunların ikisi Grup 3 koşu. Bugün rakipleri biraz daha müsait duran Untitled'ın usta jokeyi Luis Saez ile 1000 metrede 59 ve 800 metrede 50 rahat şeklinde iki çalışmayla bu rakiplerini geçmesi gerekiyor. 

Eğer bugün yarışlar kuma alınırsa benim için, geçilmesi imkansız duran bir at var: Path Man. Bu yüzden yarışlar kuma alınırsa ikinci altılı kurgumda değişiklik yapacağım. Bugüne kadar birçok grup ve listed yarıştan alnının akıyla çıkan safkan, kum pistte bu grubun en iyisi. Çimde koşacağını sanmıyorum. Bu yüzden ilk kurguma yazmadım. 

Temple City, son koşusunu izleyecek olursanız safkan yarış içerisinde yer tutma ve yol bulma sorunları yaşıyor. Dışarılardan dolanıyor ve buna rağmen düzlükte iyi ara kapatarak ikinci oluyor. O gün kazanan safkanın üstünde ise Luis Saez var. Bugün bu safkana onun binmesi de önemli. Todd Pletcher'ın atına da binmemiş. 800 metrede yaptığı 48 rahat şeklindeki çalışması da çok iyi. Genellikle Avrupa'da koşan, burada Bredders Cup'ta 2 boy farkla dördüncü olan, İngiltere'de de grup yarışlarda tabelaları olan Arthur Kit, Temple City'nin en önemli rakibi durumunda. 


Murat Kaya Gulfstream At Yarışı Tahminleri

8. KOŞU'da 3 yerine, 5 eklenmiştir. 18:26

1. ALTILI

7.10 // 9.5
5.1.6 // 2.4
6.9.1.3.12.7
4.3.1.6.9
3.7.6.8.5
2 UNTITLED BANKO


45 TL // 150 TL 

2. ALTILI

4.3.1.6.9
3.7.6 // 8.5
2 UNTITLED BANKO
11.12.6 // 4.1
4.2.5
1.11.3.2 // 10.6.12

27 TL // 131.25 TL 

THE SUN'IN KAZANDIRAN, GENİŞ YORUMLU TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ