NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Gücümü herkes gördü. Kocaeli müthiş kurgumda verdiğim iki atı fotoğrafla bile ayıramadılar yeğenim. İki misli aldık maşallah. Sana demiştim değil mi bugün cepleri şişirmemiz an meselesi. Üstün altılı bilgimle yaptığım resital herkesi şok etti. Sabırlı ol yeğenim; çimler büyüdü daha sana vereceğim 20-30 ganyanlı bankolarımla çuvalları doldurmamız mümkün.

Bugün birkaç yeğenim beni arayıp Dayı sayende altılıyı yakaladık, biraları aldık, ceplerimiz şişkin. Ellerinden öperiz, dediler. Onları gözlerinden öpüyorum. Benim peşimden gelen yeğenlerim ihya olacak. 

Aman yeğenim başkalarına uyup da sana banko verdiğim Amankaya'yı yıkma. O böyle yarışları bir daha nasıl bulsun değil mi? Gücümün arttığını görüyorsun. Her an her şey olabilir. 

Tayyar yeğenim de piyasaya çıktı. Duyduğuma göre çimler büyüyene kadar oynamam, Nalkapon Dayım o zaman müthiş bombaları favoriden veriyor. Onun sayesinde cebim şişiyor, rakı masasını bedavaya kuruyorum. Ama hedeflerimiz çok büyük, Dayımla beraber tevziye çekini alırken viski kadehlerini tokuşturacağız. Sonra da ilk uçakla Las Vegas'a gidip taş konken partilerinin aranan adamları olacağız, diyormuş. Gözlerinden öperim yeğenim. Her ne kadar dün aldığın paralarla bugünkü Bursa bültenini cukkalayacağını bilsem de sen yine de dikkatli ol. 

Tetikte ol yeğenim, altılıları tespih gibi dizmem mümkün. Sonra başını duvarlara vurursun haberin ola.  Sen sayfamdan çıkmadan önce yapmayı unutma sakın. Sonra değirmen dönmez, yana yana Dayım bugün kimi banko tutuyor diye aranır durursun. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.