02 Kasım Selim Pusat İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri
1. Koşu

Koşu ayırt etmeden her yerde mükemmel bir karakter ortaya koyan iyi bir sprint mesafesi tutturduğu zaman çok etkili olan isim kazandığı koşuda yaşadığı sıkıntıyı yeni yeni atıyor üstünden Ryan Arel kesinlikle formda jokeyi ile dikkat edilmesi gereken isim. Şekerağa aranın vermiş olduğu hamlıkları yeni yeni üstünden atıyor müthiş karakterdeki safkan uyumlu jokeyi ile daha önce Galiphan'ı bile geride bıraktığı olmuştu.

2. Koşu
Bu grup için müthiş bir dereceye sahip olan Tetina tecrübesi ile bu grubu geride bırakacak isim olarak görüyorum. Çim pistte etkili koşular yapmasını beklediğim Nazımayşe ise kesinlikle atlanmaması gereken isim.

3. Koşu

Yamaklar arasında verilen şansları çok iyi değerlendiren A.Aslana emanet edilen safkan Jokeyler bazında bu atları geride bırakmış idi günün alternatif teki olmayı da hak ediyor. Arım gibi bir isime güvenecek olmamdan dolayı bu koşuda Thor'un yanına her ne kadar başarılı apantisi olsa da ben at yazacağım. Orao safkandan beklentiler büyük olmalı yoksa 5 yaşına kadar bu safkanı çoktan anne olarak ayırmışlardı. 5 yaşına kadar koşmasını beklemekten ise direk aşım için kullanılabilirdi beklenti var ki bu safkanı 5 yaşında yarış hayatına başlatıyorlar. Ben sürpriz aramak istiyorum diyenler kesinlikle değerlendirmelidir.

4. Koşu

Kısa ve orta mesafede mükemmel yarış çıkartan Arım kilosunun fazla olmasına rağmen etkili jokeyi ile Koşunun en şanslı ismi kuponumda banko olarak isaretleyecegim zira rakip olarak gördüğüm isimlerin daha fazla kilosu var.

5. Koşu

Aradığı grubu sonunda bulan uzun zamandır üst gruplarda tabela mücadelesi veren Saten bugün kazanan isim olmaya yakın. Son yarısında bir takım sorunlar yaşayan Ezop Kahramanı ve Çakıltaşı en büyük rakip olacak isimler.

6. Koşu

Tektaşım son yarısında bende söyle bir izlenim oluşturduğu acaba radyocu ile koştuğu Koşudaki performansi ortaya koyabilir mi? Bu ihtimali bu yarış için de göz önüne alıyor ve kuponumda bulunduruyorum. Değişen jokeyi ile Marazhan'a kesinlikle dikkat edilmelidir.

ALTILI TAHMİNİM
4.5.7.6
9.13.11.4.10.8.7.1

5.1.3
1 ARIM BANKO
3.2.5
15.8.1.3.2.12.9.6.13

155.52 TL