Tampa Bay Resmi Sitesi Tahminleri

1. KOŞU: #3 Big Rig // 2-8-10
2. KOŞU: #7 Pioneerof New York // 4-9-1
3. KOŞU: #9 Rattlesnakerose // 4-2-3
4. KOŞU: #4 Gesture // 11-7-9
5. KOŞU: #6 Legacy Azteca // 8-7-4
6. KOŞU: #1 Durven // 7-11-4
7. KOŞU: #5 Creed // 6-4-9


Resmî site daima bahis odaklı fikir sunar. Yani ilk üçe girer mi girmez mi bakış açısıyla değerlendiriyorlar. Yorumları bu şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. 

Big Rig: Süratiyle bu grupta iş yapar. Aradan döndüğü için birkaç yarış görmesi gerektiği düşünülebilir ancak biz iyi koşacağını düşünüyoruz.

Pioneer Of New York: 7. kulvardan çıkması avantajlı bir durum. Yarışı ortalarda takip edip sonlara güçlü gelebilir. Verdiği kısa arada toparlandı. İyi bir geri dönüş bekliyoruz.

Gesture: Uygun bir grupta start alıyor. Koştuğu iki yarışta önemli gelişme kaydetti. Olumlu sinyaller veren safkan mücadelenin içinde olacaktır.

Legacy Azteca: Kısa bir aranın ardından iyi bir geri dönüş yapan Legacy Azteca'ya bu grup biraz ağır görünüyor ancak son iki koşusundaki performansıyla kendisini burada da ispat edebileceğini belli etti.

Durven: En iç kulvardan yarışa başlayacak. Ön gruptaki yerini alıp yarış boyunca mücadelenin içinde kalmayı deneyecektir. Verdiği aranın ardından çok güçlü bir geri dönüş yapar mı bilinmez ama plasede olacaktır.

Creed: Yarış hayatının ilk koşusunda kazanmak için piste çıkacak olan safkan yeterli kondüsyona sahip. İyi hazırlandı.