1. KOŞU

3 Kianas Love, Tampa Bay'da kazandığı yarıştaki performansını tekrarlarsa kazanması işten bile değil. Önde gitmeyi seven safkan için bu cazip rakipler sorun olmaz. 

1 Broke Financing, yeni ilgilileriyle Sam Houston'da iyi grupta elde ettiği üçüncülüğün ardından yine iyi koşması bekleniyor. O gün yol bulmakta zorlanan safkan bu kez kazanabilecek güce sahip.

6 Love to Learn; pist ve mesafede üç boy farkla kazandığı yarışın ardından yine iddialı olsa da rakipleri biraz sert.

2. KOŞU

6 Assay, son koşusunda bu pist ve mesafede ikincilik elde eden safkan, bu grupta, bu mesafedeki en iyi dereceye sahip olmasa da istikrarlı yarışlar yapıyor. Son yarışındaki performansını tekrarlarsa Will Rogers'taki ilk birinciliğine ulaşabilir. 

1 Owen The Great, iç kulvardan çıkması önemli bir avantaj. Son üçüncülüğünde kendi en iyi derecesini elde etti. O koşusu bu sezonki ikinci yarışıydı ve safkan fiziksel olarak yeterli değildi. Bu mesafeyi seven Owen The Great, çıktığı gibi bitirebilir.

4 Native River, sert gruptaki son koşusunda çok tehlike yaratamasa da bugünkü rakipleri daha uygun denilebilir. 

3. KOŞU

11 Unleash The Best, start numarası iyi olmasa da grubun uygun olduğu söylenebilir. Bu yıl üst üste koşturulmasından ötürü başarılı olamadı. Şu anda yeterince dinlenmiş görünen safkanın geçen sezon bu mesafede kazandığı güzel bir yarışı var. Şanssızlığını kırmak için bu yarış iyi şans.

3 Cheers And Prayers, bu ayın başındaki üçüncülüğünden sonra yeniden şansını deneyecek olan safkanın bu pistte katıldığı dört yarışta iki birinciliği ve iki de plasesi bulunuyor. Mücadelenin içinde olacaktır.

8 Texas Long Bow, dört ay aradan sonra katıldığı son koşusu ölçü alınmamalı. O koşunun sonlarında epey yorgun düşmüştü ancak bugün daha etkili olabilecek durumda. 

4. KOŞU

8 İndian Gem, daha iyi grupta güzel bir yarış çıkartan safkan, kısa mesafe orta mesafeye döndüğü yarışlarda ikiliden düşmedi. Bugün de benzer bir durum var ve benzer yarışlarından birini yapması halinde bu grubu geçer. 

7 Undivided, son olarak bu pist ve mesafede güzel bir yarış kazandı. Bugünkü rakipleri biraz sert olsa da önlerde olmasını bekliyoruz.

6 Paddy O, son altı koşusunda iki birincilik ve dört de plase elde etti. Will Rogers'ta ilk kez koşacak olsa da safkanın Delta Towns'da beş boy farkla kazandığı yarış göz ardı edilmemeli.

5. KOŞU

5 Southgate, çok üst düzey yarışlara katılan safkan o koşularda kendini rezil etmedi, tatminkar görüntü sergiledi. Kariyerindeki 8 koşuda, o iki mücadeledeki rakiplerinden daha sertleri ile karşılaşmamıştı. Kısa bir istirahatin ardından geri dönen safkan, çok daha iyi durumda.

6 Coneys Ghost, Remington'dan Will Rogers'a gelen safkan ilk koşusunu kısa mesafede kazandı. Formu ilerledi. Dayanıklılığı da yüksek bir safkan.

3 Great Faces, yetenekli safkan, bu mesafede kendini ispatladı. İlk kez bu seviyede bir koşuda start alacak olsa da dikkate değer.

6. KOŞU

4 Hoboken, katıldığı beş yarışın dördünde ikincilik elde eden safkanın kazanması için iyi bir şans olduğu söylenebilir. Sam Houston'daki son koşusunda düzlüğe çok iyi çıkmıştı. O günkü yarışını tekrarlarsa  birincilik kürsüsünde görürüz.

1 Corky, üst üste ikincilikler elde eden safkanın son koşusu oldukça parlaktı. 

2 World ise bu pist ve mesafede burun farkıyla verdiği son koşusunun ardından tehlike yaratabilecek durumda.

7. KOŞU 

1 Oklahoma Line, son dört yarışının birini kazandı, üçünde de plasede yer aldı. Bu pist ve mesafede yakın arayla kaybettiği koşunun ardından daha iyi durumda ve kazanmaya aday. 

3 Daring Ego, son koşusunu startla beraber lider götürüp sonlarda tempo kaybederek yakın ara kaybeden safkan bu defa bitirebilir.