1. KOŞU

#6 Kwai Chung Elite, henüz yarış kazanamamış olsa da bu yarışa Zac Purton ile deklare olması ve öncekilere göre daha zayıf bir grupla koşacak olmasıyla ön plana çıkıyor.

#2 Aurora Steed, çok iyi forma sahip olan ve pazar günü üç yarış kazanan jokeyi Chad Schofield idaresinde koşacak, eğer starttan iyi çıkarsa kazanma şansı var.

#11 Show Mission, inişli çıkışlı forma sahip olsa da birkaç kez kazanma şansı elde etmişti. Bu koşu şartında mücadelenin içerisinde olmasını beklediğimiz safkanın bu yarışı da dahil olmak üzere birkaç koşu içerisinde kazanmasını bekliyoruz. 

#7 Fire And Gold, üç yarış önce güzel bir birincilik elde eden safkan, son dört programda dört yarış kazanan Antoine Hamelin ile start alacak olması da avantaj. 

2. KOŞU

#8 Happy Tango, dört yarışlık kariyerinde kabiliyetli bir safkan olduğunu gösterdi. Son koşusunda önemli gelişme kaydederek çok iyi bir dördüncülük elde etti. Bugün kazanabilir. 

#11 Oversubscribed; uygun kilosu ve devam eden formuyla bu grupta çok şanslı.

#2 Speedy Luck, henüz yarış kazanamadı fakat Hong Kong'da start aldığı 10 yarış içerisinde bugün en iyi startı elde etti. 

#5 Hero Time, Zac Purton ile start alacak. Bu pist ve mesafede iki yarış kazandı ve üçüncüsünü de kazanabilecek durumda.


3. KOŞU


#6 London Hall, iki yarışlık geçilmezlik unvanını korumak için piste çıkacak ve bunu yapabilecek güçte. Bu kez daha uzun mesafede koşacak olması da bir sorun teşkil etmeyecektir.

#8 Above, uzun mesafeye çıkan bir başka safkan. İlk kez klas 3'te koşacak ama müsait bir gruba benziyor. Yağmur, pisti tam da onun istediği hale getirdi. 

#4 Stimulation, yetenekli bir safkan. Starttan normal çıkarsa şansı var.

4. KOŞU

#9 Electric Lightning, son koşusunda eski formuna dönmüş görünüyordu. Sevdiği jokeyi ile katılacağı mücadelede iç kulvar avantajını en iyi şekilde kullanacak. 

#5 Charity Grand, çalışmalarında formunu ilerletmiş görünüyor. Bunu sahaya yansıtabilirse etkili olacaktır.

#7 Invaluable, hâlâ yarış kazanabilmiş değil. Yarış istediği gibi ilerlerse şansı artar. 

#2 Star Majestic,  pisti iyi tanıyor. Doğru yarışta, doğru starttan çıkıyor. 5. KOŞU

#9 Farm Bumper, kariyerinin en iyi dönemini yaşıyor. İki yarış önce iyi bir birincilik elde etti ve son koşusunda da baş farkıyla geçildi. İyi starttan çıkıyor ve rakipleri de çok uygun.

#1 Mehboob, istikrarlı safkan az farklarla kaybediyor. Eğer bugün iyi yarışlarından birini daha yaparsa kazanabilir.

#5 Winning Ways, yarış kazanması zaman aldı. Bugün, kazandığı jokey Zac Purton, dizginleri bir kez daha ele alacak.  

#11 Look Eras, önde istediği tempolarda götürebilirse tabeladaki yerini alır. 

6. KOŞU

Yorum yanlış yazılmış.

7. KOŞU

#8 Regency Poet, yeteneklerini göstermeye başladı. Kötü bir start çekmiş olsa da gerilerde bekleyen bir safkan olmasından ötürü, bu durum sorun teşkil etmiyor. Yarışta son sözü söyleyebilir. 

#4 Lucky Quality, Zac Purton'la ilk kez koşacak. Son koşusunda az farkla geçildi.  O günden daha iyi koşmasını bekliyoruz.

#6 Flying Godspell, performansı iyi. Bu sezon koştuğu yedi yarışın birini kazandı. Form durumu da iyi. 

#2 Happy Good Guys, son koşusunda iyi mücadele etti. İkinci kulvardan çıkan safkan, yükselişe geçebilir.

8. KOŞU

#1 Dancing Fighter, son koşusunda dış kulvar dezevantajı yaşayarak sekizincilikte kaldı.  Bugün iç kulvardan çıkıyor ve bugün iyi bir yarış çıkartırsa geçilmesi zor. 

#2 Golden Dash, uzun zamandır koşmuyor. Bugüne dek üç yarış kazandı. 

9. KOŞU

#7 Classic Unicorn, iki sezon önce Sha Thin'de iki kez koştu ve  kazandı. Daha sonraki sezon iki kez koştu ama etkili olmadı. İç kulvar avantajını iyi değerlendirirse yeniden birincilikle tanışabilir. 

#3 Allied Agility, yetenekli safkan bu eküriyle iki yarış kazandı. Bu yarış da yükselişini sürdürmesi için iyi fırsat.

#4 Larson, son koşusunda etkili bir birincilik elde etti. Safkan yükselişte. 

#8 Explosive Witness, bahislerde değerlendirilebilir.