En Son!

6/recent/ticker-posts

20 Nisan Yabancı Otorite Will Rogers At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ)


HICKORY HILL // BLENDED LUTE: Birçok hipodromda yarış kazanan yetenekli bir isim olan Hickory Hill, son koşusunu da Allowance bir mücadelede kazandı. Bu yarışın çok hızlı gideceğini düşünmüyorum. Bu yüzden binicisinin biraz önlerde seyretmesi gerekiyor. Normalde geriden gelen bir at ancak bu defa o kadar geriden gelerek kurtaramaz. Samuel Bermudez'in bu ayakta Thorpe D'oro'dan da indiğini gördüm. Hickory Hill, doğru seçenek olabilir. Ancak yarış çok karışacağa benziyor. Blended Lute'un geçen yarışında ikinci ayaktaki atları geçtiğini unutmamak gerekiyor. Bugün daha uygun rakipleri tercih etmiş. 

STRONG SIDE // VALIANT APPEAL: Amerika'nın en çok yarış kazanan jokeylerinden biri David Cabrera ve en çok yarış kazanan antrenörlerinden biri Karl Broberg. Zaten uzun zamandır Will Rogers yarışlarında bu ikili dikkatinizden kaçmamıştır. Strong Side, son koşusunda liderliği almıştı ve potoya kadar da öndeydi. Ta ki gerilerden bugün ilk ayakta koşan Blended Lute muhteşem bir sprint atana kadar. Burun farkıyla kaybettiği o yarışın ardından daha hazır olduğunu görmek mümkün. Bugün bu safkan çıktığı gibi bitirebilir. Valiant Appeal iki yarıştır epey iyi koşmuş. Sam Houston'dan gelen safkan 600 metrede 37 rahat yaptığı çalışmasıyla yarışa hazır duruyor. 

NOCTURNAL MISSION: Günün en önemli favorisi olan Nocturnal Mission, Will Rogers'taki ilk yarışına bir üst grupta çıktı. O gün çok iyi koşarak ikincilik elde etti. Hatta o yarışı ülkemizde altılı dışı olarak koşmuştu. Yarışı hatırlayacak olursak o gün Noturnal Mission ile birlikte önde beş at taraklama yarışa başlamıştı ve uzunca bir süre dişe diş mücadele etmişti. Son virajda Nocturnal Mission ve koşuyu kazanan Shallow River rakiplerinden ayrılmış, boyun boyuna bir rekabet başlamıştı. Son metrelerde ise Nocturnal Mission yarım boy farkla kaybetmişti. O yarışta eğer biraz daha içerilerden yer tutabilseydi çok rahat kazanabilirdi. Çünkü hep en dıştaydı ve bütün rakiplerinden fazla koştu. Bugünkü grup biraz daha hafif olduğu için jokeyi daha idareli gidecektir ya da çıktığı gibi bitirecektir. Bu grubu geçmesini beklediğim ve Amerika'da da ciddi favori olarak koşan safkanı günün bankosu olarak öneriyorum. 

SWEET MARRY M: Sweet Marry M, en son olarak starttan çıktığı gibi kazandığı yarışla aklımızda. Çünkü o yarışı da ülkemizde izleme imkanımız olmuştu. O gün starttan çıktığı gibi liderliği alıp hiçbir rakibine kaptırmamıştı ve sonlarda da "100 metre daha olsa yine koşarım." der gibiydi. Bugün de iç kulvardan çıkması liderliği kapması için çok uygun. Yine bir beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir gibi.

Sevgili büyüklerim, küçüklerim sitemizde uzun zamandır doğru düzgün reklam yayınlanmıyordu. Ama artık var. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize destek olmayı ihmal etmezseniz seviniriz. Teşekkür ederiz. Şansınız bol olsun. 


İkinci ayak 8 yerine 6, dördüncü ayak 7 yerine 1 eklenmiştir. 19:00

Yabancı Otorite Will Rogers At Yarışı Tahminleri

8.9.5.6.4.1
7.5 // 2.6
3 NOCTURNAL MISSION BANKO
3.11.9.2.1
8.1.7.9 // 5.6
3.8.11.10

48 TL // 144 TL

SERKAN YAŞAR'DAN WİLL ROGERS'A CAZİP TEK! TIKLAYIN!

Yorum Gönderme

0 Yorumlar