TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

18 Kasım Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

18 Kasım Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

Yeğenim bugün gücümü hissetmeye hazır ol. Bu bülten tevziyeden büyük bir parça verir haberin ola. Herkesin güvendiğine güvenme, benim sana verdiğim müthiş bombalara güven. Son ayaktaki bankomu hatırla yeğenim kimleri geçiyordu da geçemedi. Şimdi çerez gibi atları bulmuş hiç affeder mi? Bir düşün bunu. Eğer o gelirse cebine 4-5 bin gayme koymam mümkün. Öbür ayaklarda bombalarım gelecek unutma. 

Son ayağa kadar sesini çıkarma yeğenim zaten oraya geldiğinde senin sinsiliğinden şüphelenip gizlice kuponun hakkında konuşmaya başlayacaklar. Sen yine müthiş bankom kazanmadan sesini çıkarma yoksa yancıların çoğalabilir. Küsüratı almak için tilki gibi bekleyen ganyancıya fazla yüz verme. Gerekirse git bankadan tahsilat yap. İstanbul'daysan seninle Veli'de buluşalım tahsilatını yaptıktan sonra bana dürüm Adana yanında köpüklü ayran ısmarla. Böylece gaymelerin güvenliğini de sağlamış oluruz. 

Sezon bitti yeğenim, stoklarıma baktım da leblebi, fındık, fıstık eksiğim var. Eğer onları düzenli almazsam gücümü kaybedebilirim. Sen de her gün yatarsın, Dayımın bankoları niye gelmiyor diye kafanı taşlara vurursun. Sabah uyanınca ilk işim leblebiciye gidip stoklarımı doldurmak oldu. Akşamları gözlüğümü taktığımda bülteni kucağıma alırım, elim kasedeki leblebileri, fındıkları, fıstıkları arar. Eğer onlar olmazsa müthiş bomba bankolarıma hasret kalırsın. 

Bana bak yeğenim borçların artmış haberim var. Hepsini bir çırpıda ödememiz an meselesi haberin ola. Sabırsız olma, peşimden ayrılma. Sana gülenleri ağlatacağımız günler yakın bu böyle biline. Son gülen iyi gülermiş. 

Sayfamdan çıkmadan beğenini yap. Sitedeki yeğenlerimin kesesini doldur ki senin cebin de şişsin. Yoksa bu tezgah kapanacak yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

5.2.6.4.1.10
1.5.7.2.10
6.2.3.1
3 CANOĞLU CAN // 5.2.1
1.6.3.2
1 ATLAS EFE BANKO

38.4 TL


Etiketler

1 $type={blogger}: