Son olarak iki altılının olduğu Gulfstream programına tahminlerimi paylaşmıştım. Birini bulduk ve de 4.055 TL ikramiye kazandık. İkincisinde ise çok at yazdığımız yerde plase konumdaki safkanın kazanması sonucu beşte kalarak 5 bin TL civarı parayı kaçırdık. Ama bugün de iddialıyım ve de bankom yanıltmazsa yakalayacağımızı düşünüyorum. 

BLAZING BROKE: Blue Chicory, Pleasant Buffy gibi safkanların süratlendirmesini beklediğim mücadelede, öne yakın yarışlar yapmayı seven Blazing Broke'un çok şanslı olduğuna inanıyorum. Son katıldığı koşuda tempo düşük olunca, koşunun ağır favorisini yakından takip etti ancak gücü yetmedi. O gün geriden gelen Lady Love'ın gücü de Blazing Broke'u geçmeye yetmedi. Ancak bir evvelki startında da aynı taktikle koştu ama hiç acele etmedi. Rakiplerinin onu geçmesine izin verdi ve düzlüğe çıkıldığında çok etkili ataklarla yarışını kazanmasını bildi. Ayrıca bu safkan kariyerine başladığında Cookie Dough gibi açık yarış galibi safkanlarla stakes yarışlarda mücadele etmiş ve de üçüncülükler elde etmiş. Sonraki dönemde sıkıntılar yaşadığı çok açık ama son koşuları bu sıkıntılarından kurtulduğunu gösteriyor. Kaliteli ve başarılı binicisi Antonio Gallordo ile kazanmasını bekliyor ve de banko olarak öneriyorum. 

NOT: Sosyal medyada, biz tahminlerimizi paylaştıktan sonra benzer yorumlarla, benzer atları önerenleri görüyorum. Ne hikmetse hep bizden sonra paylaşım yapıyorlar. Hatta o kadar ileri gidiyorlar ki bizden bir iki dakika sonra paylaşım yapıyorlar. Onları havale ediyorum. Çünkü ben bir programda banko çıkaracağım diye üç dört saat çalışıyorum. Herkes herkese bakıyor, diyenleri duyar gibiyim. Ben kimseye bakmıyorum. Çünkü dürüstlük, ahlak, bilgi, tecrübe ve terbiye bunu gerektirir. Biz bu tip insanların bizden aşırdıklarıyla etraflarına sekiz on kişi toplayıp paralı oluşumlar içerisine girdiklerine çok defa şahit olduk. Bugün sırf bu yüzden geç paylaşım yaptım. 

Sihirli Kantarma, bütün paralı oluşumlara karşı kurulmuş bir sitedir. Bunu sizinle paylaşmak istedim. Özellikle Twitter'dan ve Facebook'tan gelen takipçilerimiz tahminlerimizi RT ederse ya da paylaşırsa sevinirim.

Hepinize bol şans diliyorum. 

Serkan Yaşar Tampa Bay At Yarışı Tahminleri

1.8 // 6.4
8 BLAZING BROKE BANKO
4.5.7.13.10.9.2
8.9.5 // 1.3
1.5.3.9
4.2.7.9.5

42 TL // 140 TL