En Son!

6/recent/ticker-posts

11 Nisan Serkan Yaşar Tampa Bay At Yarışı Tahminleri


MALICED: Son koşusunda ikincilik elde ederken o gün yarışı kazanan safkana karşı yapabileceği bir şey yoktu. Bu mesafeyi iyi koşan bir isim ve de grupta durumu en iyi görünen at. Ülkemizde çok güveniliyor. Fakat ben ilk ayakta risk almak istemediğim gibi, yarış içerisinde gözüme çarpan birkaç ata da şans vermek istiyorum. 

CLOUDBASED // DANCERONTHEBEACH: Katıldığı ilk iki yarış Belmont ve Saratoga'da olan Cloud Based'in antrenörü Clauce Mcgaughey, son 9 yıldır Amerika'nın en çok kazanan ilk 50 antrenörü arasında yer alıyor, birçok grup 1 birinciliği var. Safkan ilk iki koşusunda çok etkisiz oldu. Ancak bu defa daha uygun bir grupta ve yeterli hazırlıklarla bu mücadeleye girecek. Bu sebepten ilk sıralardan yer verilmesi gerekiyor. Danceronthebeach, son startında düzlükte çok iyi geldi, farkı 3 boya çıkardı, kazandı denildiği anda kendisinden çok daha rahat ve kolay bir tempoda gelen rakibine geçildi. Anlayacağınız, form durumu çok iyi. Bence bu ayakta bu iki safkan yeterli olur. 

KİTTENS BOY:  Fair Grounds'da katıldığı mücadelenin sonlarında geriden çok güçlü geldi ancak koşuyu kanazacak kadar iyi yer tutmadı ve de zamanında yürümedi. Önceki iki koşuları biraz daha üst grupta, yani böylesi gruplarda başarılı olması kaçınılmaz. Çalışmalarını kum pistte tamamlayan safkan, Sam Houston'da 1000 metrelik çalışmasında 1.04 derece elde etmiş. Bugün yine zorlu bir program bizi bekliyor ve de ben bu programda son ayaktaki Kittens Boy'u banko yazarak hem yarış heyecanımı son ayağa taşımayı hem de altılıyı bulmayı hedefliyorum. 

Şablonumdan çıkan atlar olmasını beklediğimden meblağı biraz yüksek tuttum. Çıkan at sayısı çok fazla olmazsa müdahale etmeyeceğim. Az atla geçtiğim yerde çıkan at olursa değişiklik yapacağım. 

Herkese bol şans dilerim.

Koşudan çıkartılan beşinci ayak 10 numaralı safkan silinmiştir. (18.12)

Serkan Yaşar Tampa Bay At Yarışı Tahminleri

8.5.3.6.7
1.5.7.8.3.6 // 4.2
4.6.8.11 // 5.9
2.4 
2.5.1 // 8.7
5 KİTTENS BOY BANKO

36 TL // 120 TL 

Yorum Gönderme

1 Yorumlar