En Son!

6/recent/ticker-posts

08 Nisan Serkan Yaşar Tampa Bay At Yarışı TahminleriTIPSY AGAIN: Kazandığı koşuda adeta kenter yaptı diyebilirim. Jokeyi elini bile oynatmadı. Starttan çıktı ve bitirdi. Bugünkü rakipleri arasında önde gidecek bir safkan bulunmuyor. Bu da onun şansını katbekat artırıyor. 

GONESAGIRLCANGET: 1600 metre mesafede kaçarak bitirmeyi denedi ama başaramadı. Bugün mesafe biraz daha kısalmış. Daha önce böyle bir koşuda geriden güçlü gelerek ikincilik elde etmiş. Bugün nasıl bir taktik izleyecek tam olarak kestirmek zor ama birkaç yarıştır koşuyu önde kabulleniyor. Bugün de benzer bir strateji izleyerek kısalan mesafede bitirecektir.

SHE'S DYNOMİTE: Safkan son koşusunda ikincilikte kalırken buradaki İtsagimmes's Girl'e geçildi. Ancak şu var ki o gün tempo çok düşük. Bugün oyuna Monkey Mind da dahil olacak. Yani demem o ki tempo yükselecek. Bu kime veya kimlere yarar? Öncelikle She's Dynomite'e yarar. Çünkü o yarışta tempo düşük olunca yarışı önlerde takip etmek zorunda kaldı. Sonlarda yaptığı ataklar da ancak ikincilik getirdi. Aynı yarışın üçüncüsü olan Better Yet de gerilerden gelmiş olsa da içeriden yaptığı ataklarla ancak üçüncü olabilmişti.  İtsagimme Girl ise bu ke kaçmak yerine ikincilikte götürerek netice alabilir. Yine buradaki safkanlardan Barrel Of Destiny de yüksek tempo koşuları seviyor. Cape La Di Da da ara vermiş olsa da bu tip yarışları seven bir isim. Son olarak yarış gören Monkey Mind'ın bir çırpıda bitirebilecek güçte olduğunu da söylemek lazım. 

THE GREAT LOUDINI: Normalde 1800 metre civarı yarışlarda beyaz bayrak ayna deyimiyle birkaç yarış kazanan safkan, aslında o mesafelerde daha etkili. Biraz gerilerde takip ettiği son iki koşusunda da iyi sprint atarak önlere sarktı ancak hızlı başlayan yarışlara adapte olmakta zorluk çektiğini söylemek lazım. Bu da onu ön grubun epey gerisine itiyor. Sonlardaki atakları da en fazla ikincilik getiriyor. Buradaki avantajı gruptaki rakiplerinin yaşlı isimler olması ve bazılarının da birkaç yıl ara verip bir ya da birkaç yarış görmüş olması. Eğer ki başlarda çok gerilere düşmezse bu rakiplerini geçebilecek seviyede bir at. 

Serkan Yaşar Tampa Bay At Yarışı Tahminleri

8.9.4 // 10
7.9.4.3 // 6.8
3.4.1.6
6 GONESAGIRLCANGET BANKO
1.8.6.4 // 2.5
6.4.10.7.1

48 TL // 144 TL

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. Serkan abi 2 de 2 son ayak 6 tek güzel Bi altılım var o gün bugün mü abiii 😊😊😊

    YanıtlayınSil