En Son!

6/recent/ticker-posts

07 Nisan Will Rogers İstatistikleri


Yeni Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri, At Yarışı Tahminleri

Şu anda çok mutluyum. Remazan başında ağlayanları görünce daha ölmedim der gibi kaşlarını çatmış, parmağını kıpırdatmış öğrenince çok sevindim.

Bugün Cumhuriyet Bayramı yeğen bu memleketi benim dedem kurtardı. Cephede gavurları kurşuna dizdi. Kurşunu bittiğinde tütününü sardı, yaktı sonra ya Allah deyip süngüsüyle 15 İngiliz'i doğradıktan sonra şehit oldu. Nenem hep böyle anlatırdı. Sayfama bakıyorum da sabaha kadar resimlerle, yazılarla memleket kurtaran yeğenlerim var. Savaş çıksa ne yapacaklar çok merak ediyorum. O zaman benim bombalarım da işe yaramaz. Nerede yaşadığını bil yeğen düşman her yerde. Ne Rusya ne Çin ne ABD ne de başkası bizim dostumuz yok aklını başına devşir. Beni kızdırma yoksa kötü şeyler yazarım sayfana elaleme rezil olursun haberin ola. Hele bazı densizler var Atatürk'e hakaretler ediyorlar o olmasaydı da biz olurduk diyorlar, saltanat daha iyiydi diyorlar. Onlara şimdi Facebook'ta gördüğüm bir sözü paylaşacağım kendilerine gelmeleri üç dört ay alacak. Bülten karıştıracağına biraz kitap karıştır da bilgilen densiz. Şimdi gözlerim çok görmüyor ama gençliğimde günde iki kitap okuduğum olurdu. Herkes bana profesör derdi.  Haddini bilen, vatanını seven yeğenlerimi gözlerinden öpüyorum.

İşgaldeki hali sakın unutma,

Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.

Sen anandan yine çıkardın amma,

Baban kimdi bilemezdin şerefsiz...


Bak yeğen ilk koşuda Kadir kafasını sallaya sallaya kazanırsa iki saat süren seveceğin bir filmi aç; eğlenceni, meşrubatını al son ayağa kadar keyif yap. Zaten açıp baktığında beşte beşte olduğunu göreceksin son ayağı da geçtik mi dayına yazıp teşekkür edeceksin. İkinci atılıyı tutmuş bil yeğen üstün altılı bilgimle hiç risk almadan oynadım. Boncuk gibi dizeceğim her koşuyu. Bombalarım geldikçe mutluluktan deliye döneceksin. Bayiye gittiğinde ben bu ikramiyeyi veremem diyecek bankadan alacaksın. Ben boş konuşmam bu böyle biline.

''Cumhuriyeti kuranlar onu korumaya da muktedir olmalıdır.'' - Atatürk

1. ALTILI TAHMİNİM

5 KAYIKÇI BANKO
1.4.2.3.5
2.5.4.6.1
8.5.3.2.1.4
10.8.2.5.4.3.7.1
14.7

144 TL

2. ALTILI TAHMİNİM

8.3.5.2.1.4
10.8.2.5.4.3.7.1
14.7
8.5 // 4.14.12.11
6.4
2.5

46.08 TL
138.24 TLYorum Gönderme

0 Yorumlar