En Son!

6/recent/ticker-posts

05 Nisan Serkan Yaşar Tampa Bay At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ 17:00)KALU: Safkanın yarışlarını izledim. Üçüncü olduğu gün burun-burun farkıyla üçüncü olmuş ve yarışı önlerde kabul edip koşunun yükünü de sırtlamış, bir sonraki koşusunda ise acele etmemiş, koşusu geride takip edip düzlüğe gelindiğinde dışarıya açılıp bir iki kamçı teşviğiyle birinciliği koparmış. Üçüncü olduğu gün geçildiği atlardan biri olan Sir Higgins de sonraki yarışını kazanmasını bilmiş ancak Kalu o günden sonra Higgins'e göre daha iyi duruma gelmiş görünüyor. Bunu da kazandıkları yarıştaki görüntüleriyle anlıyoruz. Bu sebepten ben Godolphin'in ahır bakımıyla daha da iyi koşmasını beklediğim bugün Kalu'yu banko yazacağım. 

TIZAPRINCESSA: Katıldığı son iki yarış da üst gruplarda. Geride beklemeyi seven safkan ikinci olduğu gün biraz daha mesafe olsa kazanabilirmiş. Dokuzunculuğunda ise bir üst grupta 4 boy fark yemiş. Bugünkü grup o yarışlarına göre daha zayıf atların katılımıyla olacak. Ancak aklımdaki soru işareti, safkanın yetiştirip yetiştiremeyeceği... Bu yüzden uzun zamandır koşmasa da iyi gruplarda mücadele eden Port Salerno ve son yarışları ndaki istikrarıyla İtsgottabemyway de küçük kuponlarda yerini almalı.

5. KOŞU'da 6 ve 9 numaralı safkanlar koşmayacaktır. Bu yüzden günün ilk ayağına 5 eklenip beşinci ayaktan 6 silinmiştir.

Serkan Yaşar Tampa Bay At  Yarışı Tahminleri

9.2.1.6.7.5
5.3.1.9.6.7
9 KALU BANKO
2.5 // 9
10.3.2 // 1
10.4.2.8.3.5

64.8 TL // 129.6 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar