Nasılsın yeğenim, iyi misin? İstanbul'daki müthiş bombalarım Brother Lion, Yamanlarbeyi'ni gören bazı kesimlerin huzuru kaçtı. Aldığım istihbarat onları rahatsız etti. Boşver yeğen, varsın onlar bizim yazdığımız bomba bankoların tadını gizlice çıkarsın, biz seninle tevziyeyi aldığımızda onlara Lozancelıs'tan selam gönderip Adana'da dürüm ısmarlayacağız. Türkçeme çok önem verdiğim, gavurca kelimeleri Türkçe yazdığım söylentileri doğrudur. 
Bakıyorum da bugün müthiş bombam Ateşin Alevi koşuyor. Onu son  gördüğümde taş konken oynuyordum. Üçüncü olmuştu. Adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırırken üstüne gizli bilgileri yazdım. Uzunda banko yaz Nalko, dedim. Bir de ne göreyim yeğen? Bugün uzunda koşuyor. Bir de son ayakta müthiş bankom Uzayhan koşuyor. Onun yanına at yazmamam, yazanlarla arama mesafe koymam mümkün, haberiniz ola. 

Dün gece rüyamda aksakallı bir dede yanıma yanaştı. "Nalko yarına tek var mı" diye sordu. Her gün müthiş kurgularıma bakıp kupon dolduruyormuş. Ona tek bir söz söyledim. Yeğenlerimin sitesine koyacağım müthiş kurguma bak. Sana el altından oyun vermem mümkün değil. Bana çok içerlemiş olması söz konusu. Birden beyaz bir ışığın içinde kayboldu. Görüyorsun yeğenim, gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Marka değerim her gün yükseliyor. Türkiye, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımın peşinde. Ben de sana leblebi dağıtır gibi dağıtıyorum. Senden para almıyorum. Eğer ki parayla satan müptezeller gibi olsaydım, şimdi porşla Etiler'de tur atıyor, Hilton'dan sana el sallıyordum. Ama yufka yüreğim de, cömertliğim de buna izin vermiyor. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

2. ALTILI

6.1.2.7.10 // 4.3.8
8.7.2.5.10 // 9.4
7.9.4.8.1.15
13.7
14.6.10.7
9 UZAYHAN BANKO

84 TL // 188.16 TL