En Son!

6/recent/ticker-posts

20 Mart Sihirli Kantarma Fairview At Yarışı TahminleriNot: Videoyu izlemek için açılan sayfada "I AGREE" seçeneğine tıklayın ve 10 saniyelik reklamın geçmesini bekleyin. Yönlendirdiğimiz site İngiltere'nin saygın yarış sitelerinden biridir. Virüs içermez, müsterih olun. Sihirli Kantarma yarış severe zarar verecek oluşumların içerisine hiç girmedi ve girmez.


MERLY: Cheyne, Fairview'un en çok kazanan jokeyi. Biniş stili olarak Halis Karataş'a benziyor. İkili son yarışlarında da birliktelerdi ve Merly muhteşem bir sprint ile kazanmasını bildi. Safkan uzun mesafeleri iyi koşan bir isim. Çimde de, kumda da başarı sağlıyor. Kazandığı son iki yarış kum pistte ancak geçmişte çim pistte birçok birinciliği bulunuyor, ayrıca iki yarış önceki üçüncülüğü de çim pistte. O gün attığı sprint önde mücadele eden ikiliye yetişecek kadar etkili değildi. Ama bugünkü grup biraz daha dişine göre duruyor. Ülkemizde de çok güvenilen safkan alternatif tek olarak yazılabilir. 

Merly'nin kazandığı koşunun videosu: TIKLAYINIZ


STORY LAND: Yarış hayatının ilk koşusunu aynı pist ve mesafede, kalabalık grupta, starttan çıktığı gibi 4 boy farkla çok rahat bir şekilde kazanan Story Land, bugünkü koşuda Fairview'un en başarılı jokeylerinden Warren Kennedy ile koşacak. Rakiplerinden Delicasea, ikide iki yaptı ancak ona da iki yarışını birlikte kazandığı Greg Cheyne binmemiş. Tercih ettiği Eternal Hope katıldığı son Listed yarışta varlık gösteremedi. Bugün Story Land, ekürilerin baskısını ensesinde hissedecektir ancak ilk koşusunda da önde rahat rahat gidememesine rağmen sonlarda ayırarak farklı bir tay olduğunu gösterdi. Biz bugün de birincilikle ayrılmasını bekliyoruz. Bankomuz.


Sihirli Kantarma Fairview At Yarışı Tahminleri

2-3-1-7-4-8
2-6-7-3 // 10-4
2 MERLY // 1-4
10-6-1-8-2-3-7-5
2-1-4 // 3-7
8 STORY LAND BANKO

28.8 TL // 144 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar