En Son!

6/recent/ticker-posts

20 Mart Kocaeli At Yarışı Tahminleri

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA TAHMİNLERİM

KOBAT : Koştuğu daha iyi guruplarda yakın ara tabela içinde dolaşan safkanın süper formlarıyla bu zayıf gurupta günün sağlam BANKOSU

Nasılsın yeğenim iyi misin? Bankolarımın tadını çıkarmaya devam ediyor musun? Aferin yeğenim benim verdiğim kuponlarla ganyanda havanı atmaya devam et. Bugün Adana'ya tutmuş kupon hazırladım, inşallah cebin geniştir çünkü akşam bayiye gittiğinde paraları koyacak yer lazım olacak.

Yeğenlerimden gelen bir ihbar mektubunu okudum; Facebook'ta şöhretimi kullanmaya çalışıp benim adımla sayfalar açılıyormuş. Aman dikkat yeğen sonra paranı çar çakala kaptırırsın. Otuz sekiz yıldır ganyan alemindeyim bu oyunu benden iyi oynayanını görmedim ama herkeste bir para toplama sevdası var. Eğer para toplanacak ilk ben toplamalıyım. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı herkes faydalansın diye yıllardır paylaşıyorum. Benim kuponlarımı hep oynayanlar her zaman kârlı çıkmıştır. İki gün tahminlerim yatınca beğenmekten vazgeçenler her zaman öfkeden deliye dönmüştür. Benim kuponlarım üç alır on verir bu böyle biline. Nalkapon sen boş adamsın, bu işi bilmiyorsun diyenlerle hesap günüm yakındır yeğenim sen rahat ol. Özür dilemek için gelenleri sıraya sen koyarsın; elimi öpenlere kolonya ikramiye eder şeker dağıtırsın. Düşmanım da olsa kolonyasını, şekerini eksik etmem haberin ola.

Yazdıklarıma gülenler, dalga geçenler varmış. Ben canım ne istiyorsa onu yazarım. Özgüvenim en iddialı yanımdır. Dansöz gibi kıvırmam, yalan söylemem. Döneklerle işim olmaz, Kel Tahminci Abi gibi maske takıp hakaret etmem. Benim adım sürpriz, soyadım bomba.

5.4.6.11.2
1.2 // 5.4
2 TATVAN KIZILCA // 4.3.8
1.4.2
3.4
2.6.5.4

14.40 TL
115.20 TL


Yorum Gönderme

0 Yorumlar