En Son!

6/recent/ticker-posts

At Takip Listesi


Takip atlarımız dün de KAİNAT ile kazandırdı. İstanbul takip atlarımız ilerleyen saatlerde yayınlanacaktır. 

BURSA 4. KOŞU 

ORMANCI DAYI: Bursa'da katıldığı 17 Handikap koşuda Es Anadolu, Azat Kuşu ve On Numara gibi isimlerin arasında yakın ara birincilik mücadelesinin içinde olan ve o koşuda Erbabam, İlgar Tay, Faustino ve Filozoftay gibi atları gerisinde bırakan safkanın o gün grupta kısa mesafede kendisinden daha başarılı atlar olmasına karşın çok iyi koştuğunu düşünüyoruz. Bugün ise uzayan mesafede daha etkili olmasını beklediğimiz Ormancı Dayı'nın birinciliğin en güçlü adayları arasında olacağını söylemek mümkün. 


KUZEN: G1 Çanakkale Zaferi Koşusu'na iştirak eden, Kısa Vade 8 Yavuz Gülerce Koşusu'nda çok daha sert grupta iyi yerde bitiren ve daha sonra form düşüklüğü yaşayan safkan son startında Sabrinin Atı'nın hemen dibinde bitirerek gerçek gücünü sahaya yansıttı. İlk defa koştuğu 1900 metredeki bu performansından sonra bu mesafelerde daha iyi koşacağını düşündüğümüz safkanın bugün de çok iyi bir yarış çıkarmasını bekliyoruz. ANADOLU HİSARI ile aynı yarışta start aldı, videosu aşağıda.


BURSA 8. KOŞU 

KIZGINÖFKE: Yarissa ve Sheshbesh arkasında üçüncülükte kalırken fotoya kazanan atlardan daha kolay giren ve bir sonraki yarışı için bize ışık yakan bu at bugün daha da uzayan mesafede ve bu kez jokey tercih edilmiş olmasıyla kendisine olan güvenimizi artırdı. 


ANADOLU HİSARI: İstanbul'da Kuzen'in kazandığı yarışı beşinci olarak tamamlamasına karşın o gün startta 5 boy oyalanmıştı ve tabelanın son basamağını 20 salise ile kaçırdı. Uzun zamandır takip listemizde olan bu atın da bugün kendisinden beklediğimiz yarışı yapacağını düşünüyoruz. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar