En Son!

6/recent/ticker-posts

20 Mart İzmir At Yarışı Tahminleri


Dünkü bankom Eyvah Uzun Mehmet'in tadını çıkardın mı yeğenim? Bakıyorum da düşmanlarımın ağzını bıçak açmıyor. Şahsıma yaptıkları hakaretler bir yana bankolarımı tartışmaları hoşuma gitmiyor. Seyis yeğenlerimden biri dayı benden duyduğunu yazma yarın hiç geçilmez demişti. Üstün altılı bilgimle derin istihbaratıma güvenenler kuponuna tek attı. Baş düşmanım haset kel tahminci abi de öfkesinden kudurdu. 

Bursa'ya müthiş hazırlandım yeğenim; kimseye kulak asmadan kurguladım. Her ayakta bir mayınım var haberin ola. Uçan bankoma hazır olun yeğenlerim şovumu keyifle izleyin.

DRUMMER İki ay önce iki yarış gören ikinci olduktan sonra Tabela dışında kalan safkan sorunlarından arındırılmış olarak görünüyor. Geçen hafta piste çıkıp 1 haftada üç çalışma gösteren son çalışmasın da ise 24//50 rahat yaparak hazır olduğunu belli eden isim ilk atım dır.


BOLU KARTALI Başarısız yarışlarının ardından son koşusunda kocaeli pistinde ikinci olurken gayet başarılı olan safkan bugün daha hazır gireceği koşuda numarayı alabilirse günün sürprizini gerçekleştirebilir.


ŞAHDAMAR Uzun mesafede koştuğu başarılı yarışlarının ardından son koşusunda kısa mesafede istediği sonucu alamayan safkan yeniden sevdiği mesafeye çıkacak. Koşu derecesi de hemen hemen rakipleriyle aynı olan isim  24//37 Rahat yaparak koşu hazırlıklarını iyi bir şekilde tamamladı ilk atım dır.


BURKAL GEçtiğimiz yıllarda Grup Koşularda bile adından söz ettiren safkan verdiği 8 aylık aranın ardından çıktığı ilk koşusunda fazla sıkıştılmadıgı halde koşudan dördüncü olarak ayrıldı. Yavaş yavaş formunu da yakalayan safkan uygun grupta günün en sağlam bankosu dur.


GOLIATH Verdiği aranın ardından burada gördüğü yarışlarla birlikte formunu sürekli yukarıya taşıyan safkan son koşusunda da ikinci olurken bayağı göz doldurdu. aynı kilo ile mücadele edecek olması ve kantarmasına alışan aprantisiyle Günün bombasını gerçekleştirebilir.Yorum Gönderme

0 Yorumlar