En Son!

6/recent/ticker-posts

19 Mart Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri


İstanbul'da çok cazip bir banko olan Differente'yi getirdik ama bir işe yaramadı. Kurguda yaptığımız hatalar yüzünden kaybettik. Bugün İzmir programı bu hatalarımızı telafi etmek için çok uygun. Yine bir tekimiz, bir de bankomuz var. İkisinin de geleceğini düşünüyorum. Ancak geniş oyunumda sürpriz de arayacağım. 

JETSTAR: İstanbul'daki son ikinciliğini izleyenler hatırlayacaktır: O gün ekürisini çok rahat geçebilirdi ama geçmedi. Klasik Kaya oyunları. Daha hazır olanı getirme, hazır olmayanı maidenden çıkar. Mehmet Kaya, atın üstünde çalışıyormuş gibi yaptı. Tayın orjinine de bir baktım. Baba zaten Toşur, anne de çimde yarış kazanmış. İyi durumda olmadığı dönemlerde de çimde tabelaya girmişti. Bugünkü grup İstanbul'daki rakiplerine nazaran daha uygun ve de safkan da daha hazır. Ben bu sebepten maiden koşuyu banko ile geçip diğer ayaklardan sürpriz çıkartma amacı güdeceğim.


PREMIUM MOVER: Bu safkanın benim için en önemli özelliği, Tlos ile anadan kardeş olması. Çünkü Tlos, maidenden bile 1900 metrede çıktı. Dört yarış kazandı ve de bunların ikisi 1900 metre, diğer ikisi de 2000 metrede. Babası Smart Robin de hem uzuna yatkın safkanlar hem de tayları 2-3 yaşlarında iyi performans sergiliyor. En azından bugüne dek gördüğümüz o. Zaten kendisinin de 2400 metrede Grup 2 kazanmışlığı bulunuyor. Halis Karataş'ın da farkını hesaba katarsak bugün Premium Lover'ın kazanmasını bekleyebiliriz. 

Herkese bol şans dilerim.Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

1.2.4 // 8.7

1.6.7.3.4.11.8
3 JETSTAR BANKO
6 PREMIUM MOVER // 2
1.3.2.5 // 4.7
4.2.3 // 12.7.9

35.28 TL // 147 TL 

Yorum Gönderme

2 Yorumlar