En Son!

6/recent/ticker-posts

19 Mart İzmir At Yarışı Tahminleri

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Hoy Hooy: Verdiği araya rağmen çok iyi hazırlanan bu gruptan farklı görüntüsü müthiş esgali ile yarınki zorlu programda bankom.

Günün son ayağında favori hanesindeki By Ra'nın numarası yanlış yazılmıştır. Düzeltildi. 11.24


Smooth Candy: Son yarışında ekürisi North Valley'e zor anlar yaşatan safkan hafif kilosu ve çok iyi formuyla favorimdir.

Atom Adam: Bu koşu için iyi bir hazırlık evresi geçiren safkan boş kilosuyla rakiplerinden bir adım önde.

Win The West: Son yarışında uzunda çok daha iyi koşacağını gördüğüm safkan daha da iyiye giden durumu ile favorimdir

Seldanınoğlu Oğlu: Bu grubu daha önce geride bırakan safkan inatçı yapısıyla koşuya ağırlığını koyacaktır.

Ask Me Fly: Son yarışını kazanan süratli safkanın önde boş kalacağını düşünüyorum.

Tuncal Hanım: Sürekli tabela içerisinde dolanan ismin maidenden artık çıkma zamanı geldi.

BURSA

POWER DİP: On altı yarışta bir birincilik iki de tabelası bulunan safkanın kalan yedi koşu hakkında en az iki kez tabelaya girmesi gerekiyor.

NURGÜCÜ: Henüz maiden olan kısrak bugüne dek on iki koşuda sadece defa tabela içerisinde kendisine yer bulabildi. Son sekiz yarışında en az iki kez yeniden tabelada olmalı.

MEYLİNUR: On dört koşuda bir birincilik, iki ikincilik ve bir de dördüncülük elde etti. Son sekiz koşusu olan kısrak eğer bugün ikinci olabilirse bu hakkı on beşe çıkacak.

URFA

ZEMBELEK: Yarış hayatının son koşusu olan dokuz yaşındaki safkanın mutlak birincilik çıkarması gerekiyor.

EDİZHAN: Koşu kariyerinin son yarışı olan safkanın kesinlikle tabelada yer alması gerekiyor. Eğer bugün ikinci olabilirse yarış hakkı on üçe, tabelaya girerse dokuza çıkacak. Böylelikle iddiasını sürdürebilecek.

KINALIBEBEK: On yedi kez piste çıktı; bir birincilik ve dört tabela istatistiği var. Safkanın son beş yarış hakkı ve en az bir kez tabelada yer almalı.

BİHRUZ: On sekiz koşuda üç kez tabela ve bir de birinciliği bulunan safkanın kalan sekiz koşu hakkında en az iki tabelaya ihtiyacı var.

JUNGLE LION: Altı yarış hakkı kalan safkanın şimdiye dek katıldığı on dört koşuda sadece iki kez tabelaya adını yazdırdığını görüyoruz. Koşu hayatının devamı için en az iki kez daha tabelada olmalı.

DANGEROUS TEACHER: Bugüne dek otuz yedi defa piste çıkan safkan iki birincilik ve sekiz de tabela istatistiğine sahip. Koşu hayatının son iki yarışı olup en az iki ikincilik elde etmesi lazım.

FARUK: İştirak ettiği on yedi yarışta bir defa ikinci ve bir kere de dördüncü olan safkanın son üç yarış hakkı kaldı. Eğer bugün ikinci olursa bu hakkını altı koşuya yükseltebilecek. Aksi halde kalan koşularında en az iki tabela alması lazım.
Yorum Gönderme

0 Yorumlar