Selam sevgili dostlar Adana da pistinde yine karmaşık denk güçteki safkanların Bir araya geldiği koşu programı var Bakalım neler çıkacak herkese bol Şans.
Günün Dördüncü Koşusunda Son yarışında azda olsa kıpırdayan DEDE ÖMER İlk atımdır. Bu mesafelerde ve bu tip gruplarda her zaman başarılı Olan OMERHAN BEY İkinci şanslı safkandır. Koşunun sürprizini SEVERİMDEN, bombasını ise SARIBİRGÜL'den bekliyorum.


Günün 5.Koşusunda yeniden formunu üst seviyelere taşıyan İMHAN İlk atımdır. Son yarışında Üçüncü olurken dikkatimi Çeken ARAPEDA Rakip olarak önereceğim safkandır. LİTYA, HÜSNÜUSTA, DOMANİÇ,ELMASOR Daha sonra.


Günün Altıncı Koşusunda Ankara da Başarılı yarışlar Koşup Bu piste dönen JANO GRANDE ilk atımdır. Bu koşuda iyi koşmasını beklediğim ORE, ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan  MATİZ, Sonlarda etkili gelecek HARDSTONE, bu koşunun sürprizini  GRAND SPRİNG den, bombasını NOISY BOY ve  PHOSPOROS gercekleştirebilir.


Günün Yedinci Koşusunda bu koşuda ilk atım ABSOLOUTE POWER Olacak, rakip olarak ASLANSTAR Ve Son yarışını iyi derece ile kazanan DAĞTEKİNHAN.

Günün Sekizinci Koşusunda ADALGACI, KAMANİÇE, BEZİRGANKIZI, GÖKSÜ KIZ, SEVİLAY sırasıyla.


Günün Dokuzuncu Koşusunda son yarışında ankara pistinde üçüncü olurken çim pistte de etkili olacağını belli eden TO BE BY YOUR  SIDE Günün bankosudur.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

PHOSPOROS yanlış ayağa yazılmıştı düzeltildi. 16.53
8-4-3-6
2-10-14-11-1-8
6-11-12-5-2-3
5-7-2
2-6-1-9-12
7-TO BE BY YOUR SIDE
                                                         129.60 TL Bol şans.