KARA KAMÇI ANKARA 1. VE 2. ALTILI TAHMİNLERİ


Herkese Bol Şans..
Günün 1.Koşusunda

KADHAN ile anneden kardeş olan pedigresine güvendiğim ALOĞLUM çalışmalarıda da istim üstünde olduğu göründü dileyenler kuponlarına tek bırakabilirler. Rakip arayanlar hazır durumda lan HIZLIATMACA, Tamerinoğlu yavrusu ROMET ve Burgaç ile tam kardeş olan TEZAYAK sırasıyla tuttuğum safkanlar.

Günün 2.Koşusunda

UÇAN REİS ve ASİLBEŞİR ayıramadım ayrımsız kuponlara yazılmalıdır.

Günün 3.Koşusunda

SABRİNİN ATI İçin sahadan yarıştan çıkartılacak duyumu aldık. Şayet çıkmaz da koşar ise günün bankosu olacaktır. Aksi bir durumda yarıştan çıkartılır ise AKARNAJET kuponlara tek bırakılabilir.

Günün Dördüncü Koşusunda

Maiden in bölünmüş ayağında İdmanlarında fazla sıkıştırılmayan YANTAR 'dan etkili bir koşu yapacağını düşünüyorum. Kum piste yatkın orjini ile TAÇSER, İlk iki sırada tuttuğum taylardır. Olur da bu iki safkan eksik koşarsa HALİL EFE, BAYÇINAR, EGESAL Daha sonra değerlendirilebilir.

Günün Beşinci Koşusunda

Daha önce bu pistte başarılı koşuları olan ve kantarmasını tanıyan jokeyi ile YILDIZGÜZELİ ilk atım olacak. Çok iyi durumda olan ve Adana pistinde bu mesafede daha sert rakipleri geride bırakan FÜLANE bu safkanın en ciddi rakibidir. Formda durumu ve hafif kilosu ile DALGACI, yavaş yavaş eski formuna ulaşan GÖRÜNTÜ ve pist pist gezip başarılı olamasa da sevdiği kum pistte BÜNYAN etkili sprinti ile koşuyu kazanabilir. bu ayak için yeterli olabilecek safkanlar dır.

Günün Altıncı Koşusunda

Önde numarayı alıp bitirmek isteyecek olan NO CHANCE Ahmet Çelik ile amacına ulaşabilir. Son yarışında Rakibini geçen KARYA bugünde uygun kilosu koşuda bu safkanın en sert rakibidir. Yeri olanlar PUZZLE yazıp rahat bir koşu izleyebilirler.

Günün Yedinci Koşusunda

startla birlikte numarayı alacak olan DUKEPROPERO önde istediği tempoyu kurup bitirmek isteyecek bugün ilk şansı bu safkana vereceğim. Bu safkanın eksik koşması halinde mesafeye uyumu ile HASYAĞIZ koşuda şanslı olabilecek bir başka safkandır.

Günün Sekizinci Koşusunda

Son yarışında favori önerdiğim fakat beni yanıltan MADİBA bugün hızlı gidecek koşuda etkili olacaktır. Son iki koşusunda kıpırdayan ABRAJ önde numarayı almaya çalışacak olan AKINŞAH ve KOZBEYİ sırasıyla tuttuğum safkanlar dır. Yeri olanlar bu ayağı kapatabilirler.

Günün Dokuzuncu Koşusunda

aprantilere mahsus bu koşuda daha önce bu pistte numarayı alıp bir çok yarışta kazanan SEDATBEY'in bugünde önde istediği tempoyu kuracağını foto finişi önde geçeceğini düşünüyor Günün bankosu olarak öneriyorum.