Bugünkü Kocaeli programında ilk ayaktan riske gireceğiz. Böylelikle diğer ayaklarda elimizi rahatlatıp ikramiye arayışında olacağız. Özellikle son ayakta Sideli kötü koşarsa büyük bir sürpriz çıkmasını bekliyorum.

AKALP: Kısa mesafelerin etkili ismi Akalp, iki yarıştır yeniden form tutmuş bir şekilde çok başarılı işlere imza atıyor. Arslan Turbo, Maruftay, Berengül gibi safkanları hiç zorlanmadan geçtikten sonra İzmir'de Egenin Aslanı arkası ikinci olurken Alptuğhan'ı gerisinde bıraktı ki bence o gün sulu pistten etkilendi. Bu kez sevdiği mesafede, ağır kilosuna rağmen rakiplerine göz açtırmayacağına inanıyor ve de banko olarak öneriyorum.

HOLİGAN: Safkan Kocaeli'de ilk sınavını verecek. Bu önemli çünkü sentetiğe nazaran kumda daha iyi koşmasını beklediğim bir isim. Zaten iç pistteki hazırlıklarında çıkarttığı derecelerle de bunu belli ediyordu. Bugün Mustafa Çiçek'in de iki yarıştır bindiği Yener'den inerek Holigan'ı tercih ettiğini görmekteyiz. Tüm bu sebeplerden ben küçük kuponlarda Holigan'ın tek atılabileceğine inanıyorum. 

Şansınız bol olsun.

Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1 AKALP BANKO
4 HOLİGAN // 3.1
2.3.7.6.5
2.8.6.3
7.1.2
1.2.12.3.4.13.10.16.5.9

42 TL // 126 TL