Bugün bütün oyunları kendi üstün altılı bilgimi kullanarak hazırladım. Kesin tutacağını biliyorum. Müthiş kurgum hakkında fazla konuşmak istemiyorum; Halep oradaysa arşın burada yeğen. Gücümü herkes biliyor. Bankomun resital yapacağını söylemem yeterli sanırım. Tekim de kazanacak yeğenim ama biliyorsun tevziye peşindeyiz. 

Benim asıl meselem maske takıp bana karşı saldırıya geçen kel tahminci abiyle. Hasetinden çatır çatır çatlayıp yazılarımın altına kıskançlık dolu yorumlar yapıyor. Son yazılarında sitedeki yeğenlerime bu adamı kovun yazmış. Aklınca benden boşalan tahta kendi oturmaya çalışacak ama ona sıra gelene kadar sitede mükemmel tahminler veren yeğenlerim var. O ancak lokantada bulaşıkçı olur. Kebapçı ustası arkadaşıyla her gece beni çekiştirmekten yuvaları yıkılacak. Onların ikisini üst üste koyar Taksim'de tur attırırım yeğenim sen merak etme. 

Şimdi bu sözlerim Kel tahminci abiye: Bana bak densiz verdiğin oyunları hep benden çalıyorsun, her gün sayfama girip ne yazmışım diye bakıyorsun sonra müthiş kurguma nazar değiyor ve yatıyor. Yazdıklarım gelmeyince de altılı ustası Nalkapon'un yazdıkları nasıl gelmez diyerek öfkeden deliye dönüyorsun. Var git işine keltoroş adam benim müthiş kurgularıma da gözün değiyor, git yoksa belan olurum haberin ola. Öfkem en zor zaptettiğim yanımdır bazen patlar ve tüm düşmanlarım infilak eder bu böyle biline. 

Dedim ya yeğenim boş tenekeden çok ses çıkar. Bu Kel tahminci abi kendisine kimsenin girmediği bir site açmış şimdi gözünü benim tahtıma dikti. Kimse açıp okumuyor yazdıklarını bir tane bile seveni, sayanı yok.  Benim sayfamda yazılar yazıp kendisine destekçi bulmaya çalışıyor ama yeğenlerim haddini bildiriyor. 

7.6.3.2.4 // 1.5
6.1.9.10.3
7 TAMERLANO // 8.1.2
3 PINKGOLD BANKO 
1.3
1.4 // 7.2.5.3

6 TL 
100.80 TL