TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kozan Dağı: Daha üst gruplardaki yarışlarından sonra müsait rakipler arasında süratli gidecek bu yarışta sondaki ataklarıyla kazanacaktır.

Akaltay: Son yarışını hiç ölçü almadığım safkan bence tam istediği mesafede koşacak. Nurettin Şen'in de ata özel bir ilgisi var. Net favorimdir.

Müthiş kurgularım tam gaz devam ediyor. Bankolarım her gün şov yapıyor. Kıskananlar yazılarıyla nasıl kudurduklarını belli ediyor. Ama daha yeni başladım yeğenim yakında eşek yüküyle paraları almaya başlayacağız. Gücümün farkında olanlar çuvalla götürürken bana hakaretler edenler ağzı sular içinde izleyecek. Kel Tahminci Abi'nin yazdığı yazıları artık kaale almıyorum. İt ürür, kervan yürür; Nalkapon'un gücü her gün biraz daha büyür. Bugünkü bankom yine bir seyis yeğenimden geldi. Ahırı temizlerken komşu ahırdan fısıltılar duymuş sabah uyandığında o ahırdan Gezegen'in çıktığını görmüş, dayı dedi at çok hazır kıpır kıpır yerinde duramıyor. Benim için istihbarat da toplamış; Ayhan Kurşun beni yazın geliyorum demiş. Sağ ol yeğenim, gözlerinden öperim. Sizin tüyolarınızla benim üstün altılı bilgim birleşince düşmanlarımızı tank gibi eziyoruz. Bugünkü müthiş kurguma döşediği zaman ayarlı bombalarla tevziyeye doğru gidebiliriz yeğenim haberin ola. Hilton'da yerimi ayırttım, köpük banyosu yaparken yarınki yarışlara yaptığım kuponun tutmasını keyifle izlemeyi düşünüyorum. Tayyar yeğenim sen de Şili uçağına rezervasyonunu yaptır, valizini hazırla saat 7 olmasını bekle. Eğer seyis yeğenimin topladığı istihbarat, duyduğu fısıltılar doğruysa bugün büyük vurgun yapacağız.

Ben atın kulağına, kuyruğuna, sağrısına baktım mı hemen anlarım ne olduğunu bu böyle biline. İlk koşusunda sana banko verdiğim Altın Akar için bugün Fırat Nehri gibi akacak deniliyor haberin olan. Son ayakta Veli'de kırmızı gül dağıtılabilirmiş. Beşinci ayakta hepsi gelebilir dayı aman dikkat denildi.

Gördüğün gibi yeğenim yine istihbaratım çok kuvvetli, kurgum harikalar yaratacağa benziyor. Sana kalan tek şey bayideki kuyruğa girip üstün altılı bilgimle hazırladığım bu oyunu oynamak. Sonra da hayallerini gerçekleştirmek.

Beşinci ayakta çıkan Day King yerine Panzehir eklenmiştir. 14.18

2.4.1.7
5.14.2.1.10.12
1.3.6.2
1 GEZEGEN BANKO
1.3.2.7.4.5.14.12
2.5.7

138.24 TL