En Son!

6/recent/ticker-posts

Yarış Hayatı Riskli Atlar


31 Mart İzmir ve Kocaeli programlarında yarış hayatı riskli atlar listesi ile sizlerleyiz. Artık TJKnın da sunduğu imkanla bir safkanın o koşuda hangi dereceyi elde etmesi halinde yarış hayatının ne kadar uzayacağı hakkında da bilgi sunuyoruz. Listedeki isimleri yalnızca kazanma odaklı değil, diğer bahis oyunları yönünden de değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. İyi çalışmalar, bol şanslar. 

KOCAELİ

9 SOĞUK NEHİR: Şimdiye dek on dokuz defa koşulara katılan safkanın yalnızca bir tabelası bulunuyor. Bugün yarış hayatının son koşusuna çıkacak ve mutlaka kazanması gerekiyor. 

TOPRAK GELİN: Adana, Ankara ve İstanbul'da toplam on dokuz koşuya katılıp dört kez adını tabela hanesine yazdıran kısrağı son üç yarış hakkı kaldı. Eğer bugün tabelanın herhangi bir basamağında yer alabilirse yarış hakkı dörde çıkacak, bu ve bir sonraki koşusunda tabelada yer alırsa koşu hakkı on yedi olacak. 

WİNTER GALLOP: Bugüne kadar yirmi dört kez start alan safkan Bursa ve İstanbul'un ardından şansını Kocaeli'de deneyecek. İştirak ettiği mücadelelerde yedi kez tabelaya girip iki kere de kazanma başarısı gösterdi. Son beş hakkı ve bugün ikinci olması halinde bu sayı on beşe; tabela yapması halinde ise on üçe yükselecek. 

EDEBEY: Katıldığı elli yedi yarışta yedi birincilik ve on dört tabela istatistiğine sahip bir isim. Yarış yaşamının son altı koşusu olan safkanın iki yarış üst üste tabelaya girmesi durumunda bu sayı on altıya yükselecek. 

AĞACEMAL: Kırk yarışta on iki tabela ve üç birincilik elde etti. Son beş yarış hakkı kalan safkanın bugün ikincilik elde etmesi halinde koşu şansı ona, tabelada olması halinde ise sekize çıkacak. 

İZMİR

KEİSHA: Kayıtlı olduğu yirmi yedi yarışta bir birincilik ve sekiz tabela elde etti. Riskli durumda olan safkanın son üç koşu hakkı ve en az iki tabelaya ihtiyacı var. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar