13 Temmuz Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün bankoma çok güveniyorum haberin ola. Viraj dönülür dönülmez vitesi beşe takacak olan Okan yeğenimin Rainy Man'le üç dört boy ayrıcağını biliyorum. Çok bombalı yarışlar olacak yeğenim dedektörlerim sürekli sinyal veriyor. Hangi ayağa baksam bir bomba sesi duyuyorum. Dikkatini çekti mi yeğenim son ayağa Rio Karnavalı'nı favori verdim. Kuponumuz oraya geldiğinde ganyanda heyecanla bekleyen yeğenlerimin etrafında bir karnaval havası olmasını bekliyorum. Uyanıklar etrafını sarıp iki bira parası almak için kırk takla atacaklar. Ben de o sırada taş konkende çulsuz bıraktığım eşe dosta rakı masasını kurmuş olacağım. Arada bir de sayfama girip beğenileri saydıktan sonra tebrik mesajlarını okuyacağım. Haydi bakalım yeğenim şansın bol ola. 
1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere net 7000 TL üstü kazançlı bilet ödemeleri tüm Türkiye’de bulunan Vakıfbank şubelerinden yarışseverlerimize yapılabilecek.

Hali hazırda net 7000 TL altı kazançlı bilet ödemelerinin tüm Türkiye’de bulunan sabit ganyan bayileri başta olmak üzere Hipodrom gişelerinden de yapılabildiği sistemde 1 Ağustos’tan itibaren geçerli olmak üzere yarışseverlerimize kolaylık sağlayacak şekilde değişiklikler yapılacaktır.

Örnek Tablo


Buna göre net tutarlar geçerli olmak üzere;

7000 TL altı tüm kazançlı bilet ödemeleri sabit ganyan bayileri ve TJK Hipodrom gişeleri, 7000 TL ile 100.000 TL arası tüm kazançlı bilet ödemeleri Vakıfbank şubeleri 100.000 TL ve üstü tüm kazançlı bilet ödemeleri TJK hipodromları vasıtası ile yapılacaktır.

Biletlerini TJK e-bayi üzerinden oluşturan ve kazançlı bilet ödemelerini bu kanal üzerinden sağlayan yarışseverlerimiz için herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacaktır.