Adana'da dengesiz bir yarış programı var. Ben bugün ikinci ayağı banko yazarak kalan koşularda sürpriz arayışına girişeceğim. İzmir'e kapsamlı bir yorum paylaştığım için de Adana yorumlarım biraz zayıf olacak. 

DAINTREE: İlk üç yarışında potansiyelini gözler önüne seren safkanın orjini de bir harika. Ben yapmış olduğu yarışlarda biraz daha mesafeye ihtiyaç duyduğunu seziyordum ve de Gülerceler de bunun bilincinde olarak 1900 metreye çıkarmışlar. Zaten iki gün sonraki 1200 metrelik maidenden silinmiş olması da bunu kanıtlar nitelikte. Grup içerisinde zorluk çıkarabilecek 3-4 safkan bulunuyor fakat ben bu ismin bu kez daha hazır gireceği bu koşudan birincilikle ayrılacağına inanıyor ve de banko olarak öneriyorum.

GÜNÜN SÜRPRİZİ --> MINE OF FIRE: Takibimdeki safkanı son koşusunda banko önermiştim ancak o gün beklentimin epey altında kaldı. Grubun tamamından daha iyi bir safkan ve de ana kardeşi Tortilla, kumda yarış kazandı. Annesi Scarce Dancer bir defa  çimde koşup kazanmıştı. Ondan sonra yarış hayatı bitti ancak onun anadan kardeşlerine baktığımızda Maktayman, Paddi,ngton gibi isimleri görüyoruz ki onlar kumda birçok kez kazandılar. Zaten Native Khan'ın tayları da pist ayırt etmiyor. Bu kez Samet'le koşacak olması da AGF'de altlarda olacağını gösteriyor. Düşündüğüm gibi koşarsa günün sürprizi gelecektir. Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

3.2.1 // 6.5.4.7
3 DAINTREE BANKO
5.6 // 2
3.4.6.2
1.4.3
3.4.7.2.5.6.1.8

40.32 TL // 141.12 TL