En Son!

6/recent/ticker-posts

13 Temmuz Bankocu Ankara At Yarışı Tahminleri


Bugün Ankara yarışlarında iki adet tek olarak ve bir adet de banko olarak düşündüğüm at var. Birinci altılıda önde bomboş kalacak olan Büyükdoğu'nun starttan çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum. İkinci tekim ise Diana olacak. Çok güçlü bir kısrak olan Diana'nın son yarışına hayran kaldım. Harika bir koşu yaptı. Bu grubu da geçebileceğini düşünüyorum. Bu iki atın rakiplerini de yazdım; Benyoğum ve Victory Promise. İkinci altılı bankom ise Lady Girl olacak. Böylesi uygun rakipler arasında kazanamaması benim için şok olur.

NAZLIGELİNİM ilk yarışında ikinci olurken beğendiğim safkanı jokeyi özel olarak bu koşu için hazırlamış. Baba kardeşlerinden zaman zaman kum pistte etkili yarışlar yapan safkanın annesi NAZLI GELİN bir Haberbatur yavrusu orjini de fena sayılmayan safkan formsuz rakipleri yanında günün en sağlam bankosudur. 


LEGEND RİNG Bu koşuyu incelediğimizde genelde bekleme yapan safkanların daha çok olduğunu söyleyebilirim. LEGEND RİNG numarayı alıp kendi temposu ile yarışı ağırlığını koyup rakiplerinden avans alıp virajı dinç dönebilirse son ana kadar rakiplerine direnip foto finişi önde geçeçektir. Rakip arayanlar kalite safkan olan son yarışını da kazanan FRENKLİ RÜZGARI nı yazıp rahatça bu yarışı izleyebilirler.


GANYANCI AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönderme

0 Yorumlar