Sitemizde yer alan bazı içeriklerle ilgili olarak sık sık soru alıyoruz. Özellikle yarış hayatı riskli atlar ve tay analizleri paylaşımlarımızla ilgili talep geliyor. Fakat şunu söylememiz gerekiyor: Eğer o gün ilk kez koşan tayların bir araya geldiği yarış yoksa tay analizi hazırlamıyoruz. Aynı zamanda gün içerisinde yarış hayatı riskli at da yoksa bu içeriğimiz de olmuyor. Diğer durumlarda elimizden gelen gayreti gösterip sizlere doğru bilgiler ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Şansınız bol olsun.

URFA 

MAGMA: Doksan sekiz koşuda on bir birincilik ve otuz dört tabelası bulunan safkanın yarış hayatının son sekiz koşusu ve en az iki ikincilik veya üç tabelaya ihtiyacı var. 

PERİSU: Şimdiye dek on yedi yarışa katılan kısrağın yalnızca adını iki kere tabelaya yazdırabildiğini görüyoruz. Kalan son üç yarışında bir ikincilik veya iki tabela elde etmesi gerekiyor. Bu yarıştan ikincilik çıkarabilirse üç olan yarış hakkı on yedi olacak. 

NİKOLAYEV: Kırk bir kez piste çıkıp yedi birincilik on üç tabela istatistiği elde eden safkanın koşu yaşamının son üç yarışı ve en az iki tabela veya bir ikincilik alması lazım. Bu yarıştan ikincilik elde edebilirse üç olan yarış hakkı on bir olacak. 

MARUF BEY: Altmış üç koşuda yedi birincilik ve on da tabelası bulunuyor. Eğer bu yarıştan ikincilikle ayrılırsa şu anda yedi olan yarış hakkı on bire yükselecek, olur da tabelaya girerse bu sayı on olacak. 

AYAKOŞAN: Adını koşularda kırk bir kere gördüğümüz kısrak üç birincilik ve on beş tabela yapmış durumda. Yarış hayatının son altı koşusu ve eğer bugün ikinci olursa bu sayı sekize yükselecek. 

TURNAM: On dört kez start alan safkanın yalnızca bir defa üçüncü olabildiğini görüyoruz. Son altı yarışı ve en az iki ikincilik veya üç tabela yapmalı.