Bugün Ankara ve Adana için kupon yapacağım. Bu yüzden bütçemi de ona göre ayarladım. Sanırım tutturamazsam üç dört gün kupon yapmam. 

Ankara'da ekibinin çok güvendiği ileriye yönelik büyük beklentiler içinde olduğu ORDERS OF HERO bankom. Sonda Naifcan, dördüncü ayak Turutcan, üçüncü ayak Aşemez, ikinci ayak Beratbey,  kafada da Yolcuhan önde tuttuğum atlar. Ikinci tek arayanlar Naifcanı yazabilirler. 

My Dear Son'ın kardeşi Edinburgh müsait bir grup buldu. Çimde de kum kadar iyi koşmasını bekliyorum ve jokeyi Gökhan Kocakaya ile banko öneriyorum.

Biçilmiş kaftan bir yarış bulan Harputlunun Oğlu birçok faktörün lehine işleyeceğini düşündüğüm koşuda ikinci bankomdur. Bugün Gökhan Kocakaya'ya ayrı bir güvenim var beni yanıltmazsa iyi.

Grup yarışta mesafesinde koşacak olan Atasoy ve Erkmen ikilisi benim için yeterli zaten yazayım desem liste uzar. İki atla geçmeyi beklemek en doğrusu.

Kısa mesafede kolay kazandıktan sonra uzunda etkisiz olan Uluçkızından birincilik bekliyorum. Bütçem kısıtlı olduğu için kuponumda banko olacak. 

Geçen koşusunda da birinci ikinci at önerdiğim Tekford Feyza bu kez bitirebilir.

Necmi Altın ile uyumlu olan çim yarışını göz ardı ettiğim Kıyamet favorim. 

Dede Ömere bu defa ayrı güveniyorum. 

Phosphoros kazanmak için koşacak mutlaka yazalım. 

Diğer koşularda sürpriz sonuçlar bekliyorum. Elimden geldiğince at yazacağım.