En Son!

6/recent/ticker-posts

BANKOCU AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Kocaeli yarışlarında iki bankolu bir program var. Diğer ayaklarda cazip sürprizler getirebilirsek iyi bir kazanç elde edebiliriz. İlk ayakta koşan Soğuk Nehir'in bu yarıştan mutlaka birincilikle ayrılması gerekiyor yoksa koşu hayatı bitecek. İkinci ayakta aprantisinin hatasıyla kaybeden Toygar'a bu defa iyi tanıyan jokeyi Furkan Yüksel binmiş, bu ata da dikkat. Üçüncü ayak benim sürpriz aradığım koşulardan biri olsa da Edgardo ve Sadıkağa bende biraz daha ön plana çıkıyor. Son ayak iki bankom olmasa da hepsi diyeceğim bir yarış olurdu çünkü buradaki atlardan bir o kazanıyor bir öteki; derece, galop, son koşusundaki durumu gibi faktörler sonucu belirlemenizde çok yardımcı olmuyor. Her şeye rağmen biraz daha ön plandakileri çizgiyle ayırdım. Kuponumuzdaki bankolar Çermi Khan ve Demirgüllü kazanırsa diğer koşularda sürpriz gelmesini bekleyeceğiz aksi durumda yakalasak bile iyi bir kazanç elde edemeyebiliriz. 

DEMİRGÜLLÜ: Son yarışında aynı aprantisiyle harika bir birincilik yapan kısraktan çok daha iyi gruplarda güzel koşular bekliyorum. Derece bakımından da iyi olduğu rakiplerinin arasında günün bankolarından birisidir. 

ÇERMİ KHAN: Dört, beş kilo dezavantajlı yarışacak olmasına rağmen son yarışlarına baktığımızda Barskan ve Urla Destanı'na geçildiğini görüyoruz. Bunlardan Urla Destanı'ile arasında yaklaşık on kilo fark olduğunu da unutmamalı. Bu mesafede en yakın rakibinden üç saniye daha iyi derece çıkaran safkanın kazanmasını bekliyor ve ikinci banko olarak öneriyorum. 
Herkese bol şans diliyorum.

9.1.3.6.5 // 11.12.4
2.5 // 3.1
3.8 // 2.6.5
1 DEMİRGÜLLÜ BANKO
1 ÇERMİ KHAN BANKO
8.1.3.7.5.10 // 4.2.9.6.12.13.11

7.20 TL
124.80 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar