Yeğenimin biri, bittim dayı bana yardımcı ol, demiş yeğenim ben Kocaeli oyunumun içine ne yazdım? Bana, bittim, deme okumadın mı yazdıklarımı? Oynamayın dediğime oynamayacaksınız ben bu işin lisansını bayide, doktorasını ahırda, profluğunu Veli'de okudum. Herkes haddini bilecek, sen atın adını yazamazsın ben sana dedesinin kaç metrede kimi geçtiğini anlatırım.

Bir tane kendini bilmez de bana densiz densiz sözler yazmış, beni beğenmiyormuş sözlerim ağır gelmiş. Bana bak yeğen ya beni böyle seversin ya da bu diyardan gidersin. Ben böyleyim, bir numarayım bunu sen de anlayacak kapımda, tek ve dayım, diye diye dolanacaksın. İşte o gün suratına bile bakmayacağım, burnumu sildiğim peçeteye kimi tek tuttuğumu yazıp cebine koyacağım. Benim adım sürpriz, soyadım bomba. Rezil olursun kendini yorma.

En önemli mesaja gelelim şimdi, yeğenimin biri demiş ki dayı çok borcum var bana oyun buldur, benim paramı aldılar, altılı bulduracağız diye kandırdılar, mahvettiler beni borca battım. Yeğenim kurtuluş reçetini yazıyorum: Bundan böyle bir tek beni takip edeceksin, cebindeki paranın hepsine oyun yapmayacaksın, sonra evini arabanı alıp keyfine bakacaksın. Yapmazsan olacakları da söyleyeyim sana B planı olarak. Evine icra memuru geldiğinde benimle görüştüreceksin ona öyle bir kupon yapacağım ki her gün evine icraya gelecek. Tamam mı yeğen?

Bugünkü bombalarımın sesini Washington'dan duyacaksınız. Benim bombam gelirse yer yerinden oynar, bu böyle biline. Putin bile gençliğinde kapımda uyurdu. Trump her gün bir adamını gönderip gavur yarışlarına tek soruyor. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum yeğen. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6 CANÜZÜM KIZI BANKO
5.3.1.2
5.2.10.7
4.3.1.2
4.2.8.10.12.9
8 HANAMİCHİ // 6.12.7.9

26.88 TL // 134.4 TL 

2. ALTILI

4.2.8.10.12.9
8 HANAMİCHİ // 6.12.7.9
6.7.3.5.4
4 TRİLYA // 1
3.2.5.1.4.10.9
10 NEŞVAN BANKO

14.7 TL // 147 TL